STATUS QUO

У Львові дитина випала з вікна другого поверху

У Львові чотирирічний хлопчик випав з вікна другого поверху офісу, де працював його батько. Дитину госпіталізовано в реанімацію, поліцейські встановлюють обставини події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Личаківський відділ поліції 23 травня надійшла інформація від медиків про те, що в одну з львівських лікарень з діагнозом "струс головного мозку, перелом щелепи та гемосинус" госпіталізовано 4-річного хлопчика.

Працівники поліції попередньо встановили, що дитина травмувалася внаслідок падіння з вікна офісного приміщення, яке знаходиться на другому поверсі будівлі в центральній частині міста. Це сталося під час того, коли дитина, яку батько взяв з собою на роботу, бавилася на підвіконні.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження). Максимальне покарання, передбачене статтею, - обмеження волі на строк до двох років. Проводиться досудове розслідування.


Во Львове четырехлетний мальчик выпал из окна второго этажа офиса, где работал его отец. Ребенок госпитализирован в реанимацию, полицейские устанавливают обстоятельства происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Шевченковский отдел полиции 23 мая поступила информация от медиков о том, что в одну из львовских больниц с диагнозом "сотрясение головного мозга, перелом челюсти и гемосинус" госпитализированы 4-летнего мальчика.

Работники полиции предварительно установили, что ребенок травмировался в результате падения из окна офисного помещения, которое находится на втором этаже здания в центральной части города. Это произошло во время того, когда ребенок, которого отец взял с собой на работу, играла на подоконнике.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.128 Уголовного кодекса Украины (неосторожное тяжкое или средней тяжести телесное повреждение). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - ограничение свободы на срок до двух лет. Проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus