STATUS QUO

На Львівщині зґвалтували стареньку жінку з інвалідністю

У Старосамборському районі поліція затримали ґвалтівника 87-річної жінки з інвалідністю. Про це повідомляється на сторінці Старосамбірського відділення поліції у Facebook

15.10.2018 близько 20 години в Старосамбірське відділення поліції надійшло повідомлення про зґвалтування жінки-інваліда 1931 року народження Зі слів сусідки, що здійснила повідомлення в поліцію, потерпілій також нанесли тілесні ушкодження. Насильник втекла з місця події у невідомому напрямку. На місце події було негайно скеровано слідчо-оперативну групу та групу реагування патрульної поліції.

В ході виїзду інформація телефонного повідомлення підтвердилася, що чоловік, зайшовши в житловий будинок потерпілої, вступив з нею в статеві зносини проти її волі із застосуванням фізичного насильства. В цей час до житлового будинку заявниці прийшла сусідка, яка допомагає їй по господарству, однак двері були зачинені зсередини. На крик останньої чоловік, вибивши вікно з іншої сторони будинку, втік з місця злочину.

В ході першочергових поліцейських заходів особу ґвалтівника знайдено та затримано на підставі ст.208 КПК України, після чого доставлено в Старосамбірське ВП. Попередня кваліфікація злочину за ч. 1 ст.152 КК України. Проводяться слідчі дії для оголошення підозри та подальшого обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


В Старосамборском районе полиция задержали насильника 87-летней женщины с инвалидностью. Об этом сообщается на странице Старосамборского отделения полиции в Facebook

15.10.2018 около 20 часов в Старосамборское отделение полиции поступило сообщение об изнасиловании женщины-инвалида 1931 года рождения. По словам соседки, сообщившей в полицию, потерпевшей также нанесли телесные повреждения. Насильник скрылся с места происшествия в неизвестном направлении. На место происшествия были немедленно направлены следственно-оперативная группа и группа реагирования патрульной полиции.

В ходе выезда информация телефонного сообщения подтвердилась, что мужчина, зайдя в жилой дом потерпевшей, вступил с ней в половые сношения против ее воли с применением физического насилия. В это время к жилому дому заявительницы пришла соседка, которая помогает ей по хозяйству, однако двери были закрыты изнутри. На крик последней мужчина, выбив окно с другой стороны дома, скрылся с места преступления.

В ходе первоочередных полицейских мероприятий насильник задержан на основании ст.208 УПК Украины, после чего доставлен в Старосамборское ОП. Предварительная квалификация преступления по ч. 1 ст.152 УК Украины. Проводятся следственные действия для объявления подозрения и дальнейшего избрании подозреваемому меры пресечения в виде содержания под стражей.

comments powered by Disqus