STATUS QUO

У Дрогобичі біля пологового будинку відкриють "Вікно життя"

У Дрогобичі 25 травня відбудеться офіційне відкриття "Вікна життя", що розташоване за адресою вул. Андрея Шептицького 7, біля Дрогобицького пологового будинку. Про це повідомила координатор ГО "Рух за життя м. Дрогобич" Ольга Табачна.

За її словами, основна мета створення "Вікна життя" звести до мінімуму кількість жахливих випадків, коли матері позбавляють життя своїх новонароджених дітей або залишають їх на вокзалах, смітниках, у парках, де немає шансів вижити.

"Інколи жінка приховує свою вагітність, не стає на облік, народжує дитину не в пологовому будинку. В розпачі здатна на страшний крок. Але вихід є! Врятувати дитину може "Вікно життя". Крім цього, "Вікно життя" – є знаком, символом, який звертає увагу на цінність життя і стимулює нас на те, щоб ми робили щось заради життя, бо кожна дитина, кожне життя є від Бога", – зазначила Ольга Табачна. 


В Дрогобыче 25 мая состоится официальное открытие "Окна жизни", расположенного по адресу ул. Андрея Шептицкого 7, у Дрогобычского роддома. Об этом сообщила координатор ОО "Движение за жизнь м. Дрогобыч" Ольга Табачная.

По ее словам, основная цель создания "Окна жизни" свести к минимуму количество ужасных случаев, когда матери лишают жизни своих новорожденных детей или оставляют их на вокзалах, свалках, в парках, где нет шансов выжить.

"Иногда женщина скрывает свою беременность, не становится на учет, рожает ребенка не в роддоме. В отчаянии способен на страшный шаг. Но выход есть! Спасти ребенка может" Окно жизни ". Кроме этого," Окно жизни "- является знаком, символом , который обращает внимание на ценность жизни и стимулирует нас на то, чтобы мы делали то ради жизни, потому что каждый ребенок, каждая жизнь от Бога ", - отметила Ольга Табачная.

comments powered by Disqus