STATUS QUO

На Львівщині біля автовокзалу вантажівка збила пішохода

В Старому Самборі, біля автовокзалу, вантажний мікроавтобус збив пішохода. Постраждалий помер в реанімації. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

ДТП трапилася 22 травня о 14:01 в м. Старому Самборі, на вулиці Лева Галицького, біля автовокзалу. Водій вантажного мікроавтобусу Iveko, 1964 року народження, житель с. Старява Старосамбірського району, скоїв наїзд на пішохода, 1955 року народження, жителя с. Воля Старосамбірського району, який переходив проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок ДТП пішохід був госпіталізований в реанімаційне відділення Старосамбірської ЦРЛ, де від отриманих травм помер о 17:50.


В Старом Самборе, возле автовокзала, грузовой микроавтобус сбил пешехода. Пострадавший умер в реанимации. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской ОГА.

ДТП произошло 22 мая в 14:01 в г. Старый Самбор, на улице Льва Галицкого, возле автовокзала. Водитель грузового микроавтобуса Iveko, 1964 года рождения, житель с. Старява Старосамборского района, совершил наезд на пешехода, 1955 года рождения, жителя с. Воля Старосамборского района, который переходил проезжую часть дороги вне пешеходного перехода. В результате ДТП пешеход был госпитализирован в реанимационное отделение Старосамборского ЦРБ, где от полученных травм скончался в 17:50.

comments powered by Disqus