STATUS QUO

Де у Львові цього року побудують велодоріжки

Цього року у Львові побудують більше 15 кілометрів велодоріжок: реалізовуватимуть три великі проекти. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За інформацією директора ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олега Шміда, цього року у місті працюватимуть над реалізацією трьох масштабних проектів, що дасть змогу побудувати більше 15 км велодоріжок.

"У планах будівництво велодоріжки на вул. Княгині Ольги, на вулицях Чорновола-Варшавській-Замарстинівській, що дасть змогу з’єднати велодоріжкою Львівську оперу і смт. Брюховичі, і продовжимо будівництво на вул. Сихівській. Також ще буде кілька дрібніших проектів, що в загальному нам дасть можливість побудувати цього року більше 15 км велодоріжок", — розповів Олег Шмід.

За його словами, найкраща ситуація із будівництвом велодоріжок у Шевченківському районі, а найважче проектувати велошляхи у центрі міста.

"Ми будуємо львівську веломережу вже восьмий рік. За цей час створили приблизно 100 кілометрів шляху. Станом на зараз ми ставимо за ціль якість велоінфраструктури, яку ми будуємо, і зараз ми будуємо справді добрі кілометри велодоріжок. Серед нещодавніх проектів будівництва велодоріжок — кільце в мікрорайоні "Новий Львів" з веломережею, яке поки не введене у експлуатацію. Там є порівняно невеликі ділянки велодоріжок, але цінність має сама інженерна споруда. Ці шляхи збудовані за голландською системою, а отже є захищеними і відповідно безпечними для велосипедистів. Також на ділянці вул. Сихівської застосовано багато особливих технічних прийомів, як, наприклад, піднятий тротуар і велодоріжка на бічному заїзді, що заохочує велосипедистів їздити більш обачно та уважно. Дорога освітлена і це теж є одним із досягнень", — зазначив він.


В этом году во Львове построят более 15 километров велодорожек: реализовывать три крупных проекта. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По информации директора ЛКП "Институт пространственного развития" Олега Шмида, в этом году в городе будут работать над реализацией трех масштабных проектов, что позволит построить более 15 км велодорожек.

"В планах строительство велодорожки на ул. Княгини Ольги, на улицах Черновола-Варшавской-Замарстыновской, что позволит соединить велодорожкой Львовскую оперу и пгт. Брюховичи, и продолжим строительство на ул. Сиховский. Также еще будет несколько более мелких проектов, в общем нам даст возможность построить в этом году более 15 км велодорожек ", - рассказал Олег Шмид.

По его словам, наилучшая ситуация со строительством велодорожек в Шевченковском районе, а самое проектировать велошляхив в центре города.

"Мы строим львовскую веломережу уже восьмой год. За это время создали примерно 100 километров пути. По состоянию на сейчас мы ставим цель качество велоинфраструктуры, которую мы строим, и сейчас мы строим действительно хорошие километра велодорожек. Среди недавних проектов строительства велодорожек - кольцо в микрорайоне "Новый Львов" веломережею, которое пока не введено в эксплуатацию. Там сравнительно небольшие участки велодорожек, но ценность должна сама инженерное сооружение. Эти пути построены по голландской системе, а следовательно являются защищенными и соответственно безопасно мы для велосипедистов. Также на участке ул. Сихивской применено много особых технических приемов, как, например, поднятый тротуар и велодорожка на боковом заезде, что поощряет велосипедистов ездить более осторожно и внимательно. Дорога освещена и это тоже является одним из достижений ", - отметил он.

comments powered by Disqus