STATUS QUO

На проспекті Свободи обмежать рух транспорту

З понеділка, 23 жовтня, буде обмежено рух транспортних засобів на пр. Свободи у зв’язку із проведенням дорожньо-ремонтних робіт. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, з понеділка, 23 жовтня, з 09.00 і до 20.00 27 жовтня буде обмежено рух транспортних засобів на пр. Свободи (навпроти ТРЦ "Антошка"). ТзОВ "Гарантспецбуд-Захід" проводитиме дорожньо-ремонтні роботи на половині дороги пр. Свободи, навпроти ТРК "Антошка". На час проведення робіт буде обмежено рух транспортних засобів на цьому відрізку дороги.С понедельника, 23 октября, будет ограничено движение транспортных средств по пр. Свободы в связи с проведением дорожно-ремонтных работ. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в департаменте жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета, с понедельника, 23 октября, с 09.00 и до 20.00 27 октября будет ограничено движение транспортных средств по пр. Свободы (напротив ТРЦ "Антошка"). ООО "Гарантспецбуд-Запад" будет проводить дорожно-ремонтные работы на половине дороги пр. Свободы, напротив ТРК "Антошка". 

comments powered by Disqus