STATUS QUO

На Львівщині компанія чоловіків довела жінку до смерті

Моторошний випадок на Львівщині: компанія чоловіків заподіяла жінці численні пошкодження внутрішніх органів, зокрема й статевих, внаслідок чого вона померла. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Новороздільське відділення поліції 21 жовтня об 11.40 з повідомленням про раптову смерть своєї знайомої звернувся 47-річний житель Миколаївського району. За його словами, 46-річна мешканка Нового Розколу померла у квартирі їх приятеля, де вони разом з господарем помешкання та іншими гостями розпивали спиртні напої, інформує ВК поліції області.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Було призначено ряд експертиз, у тому числі й судово-медичну, під час якої встановлено, що жінка померла через гостру крововтрату внаслідок численних пошкоджень внутрішніх органів, зокрема й статевих. Як попередньо встановили правоохоронці, травми загиблій міг спричинити чоловік, котрий повідомив поліцейських про її смерть. Зловмисника затримано у порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України.  Невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до десяти років.


Жуткий случай на Львовщине: компания мужчин причинила женщине многочисленные повреждения внутренних органов, в том числе и половых, в результате чего она умерла. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Новороздольское отделение полиции 21 октября в 11.40 с сообщением о внезапной смерти своей знакомой обратился 47-летний житель Николаевского района. По его словам, 46-летняя жительница Нового Раскола умерла в квартире их приятеля, где они вместе с хозяином квартиры и другими гостями распивали спиртные напитки.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Был назначен ряд экспертиз, в том числе и судебно-медицинская, в ходе которой установлено, что женщина умерла из-за острой кровопотери вследствие многочисленных повреждений внутренних органов, в том числе и половых. Как предварительно установили правоохранители, травмы погибшей мог нанести человек, который сообщил полицейским о ее смерти. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Вскоре суд изберет для него меру пресечения.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение). Санкция статьи предусматривает наказание - лишение свободы на срок от семи до десяти лет.

comments powered by Disqus