STATUS QUO

У Львові з'являться антивандальні дощоприймачі

У Львові встановлюватимуть антивандальні решітки дощоприймачів. Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександр Одинець, інформує "Гаряча лінія міста".

При потребі капремонту решітки дощоприймачів замовлятимуть у компаній, які виготовляють їх із антивандальною конструкцією, або ж з матеріалів не цікавих для приймачів металу. Це унеможливить масові крадіжки, які неймовірно зросли у цьому році.

Лише з 1 до 15 травня у Львові було вкрадено 132 одиниці дощоприймачів. З цього приводу неодноразово було надіслано заяви до поліції з проханням вжити заходів щодо крадіжок та перевірки пунктів металобрухту. Однак, як зазначають у департаменті, жодних дій з боку поліції щодо зловмисників не було здійснено.

Загальна вартість відновлення вкрадених решіток дощоприймачів (включно з встановленням та антивандальною конструкцією) на даному етапі становитиме 488 тис. грн. Нагадаємо, що вартість однієї решітки дощоприймача становить 850 грн.

"Прохання до небайдужих мешканців - повідомляти у поліцію, якщо ви стали свідком крадіжки. Також повідомлення про такі факти можна залишати на "Гарячій лінії міста" за тел. 15−80", - зазначають у "Гарячій лінії міста".


Во Львове будут устанавливать антивандальние решетки дождеприемников. Об этом сообщил заместитель директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Александр Одинец, информирует "Горячая линия города".

При необходимости капремонта решетки дождеприемников заказывать у компаний, которые изготавливают их из антивандальной конструкцией, или из материалов не интересным для приемников металла. Это сделает невозможным массовые кражи, которые невероятно выросли в этом году.

Только с 1 по 15 мая во Львове было украдено 132 единицы дождеприемников. По этому поводу неоднократно были направлены заявления в полицию с просьбой принять меры по кражам и проверки пунктов металлолома. Однако, как отмечают в департаменте, никаких действий со стороны полиции по злоумышленников не было осуществлено.

Общая стоимость восстановления украденных решеток дождеприемников (включая установкой и антивандальной конструкцией) на данном этапе составит 488 тыс. Грн. Напомним, что стоимость одной решетки дождеприемника составляет 850 грн.

"Просьба к неравнодушным жителей - сообщать в полицию, если вы стали свидетелем кражи. Также сообщение о таких фактах можно оставлять на" Горячей линии города "по тел. 15-80", - отмечают в "Горячей линии города".

comments powered by Disqus