STATUS QUO

Стало відомо, коли в трамваях Львова з’являться кондиціонери

Директор ЛКП "Львівелектротранс" Олег Береза під час засідання останньої сесії Львівської міської ради розповів, що підприємство планує забезпечити кондиціонування та опалення в електротранспорті, передає "Гал-інфо".

Він зазначив, що при оновленні рухомого складу електротранспорту планують передбачати встановлення кондиціонування та опалення.

"При закупівлі нових трамваїв та тролейбусів ми передбачаємо такі речі", - сказав він.

Він додав, що у 2017 році у Львові було 65 трамваїв та 55 тролейбусів. Вже у 2018 році планується збільшення кількості рухомого складу на 30 трамваїв та 50 тролейбусів. У 2020 року у Львові має працювати 120 трамваїв та 120 тролейбусів.

"Ми хочемо, щоб електротранспорт заходив у кожен спальний район Львова", - сказав Олег Береза.


Директор ЛКП "Львовэлектротранс" Олег Береза ​​во время заседания последней сессии Львовского городского совета рассказал, что предприятие планирует обеспечить кондиционирования и отопления в электротранспорте, передает "Гал-инфо". 

Он отметил, что при обновлении подвижного состава электротранспорта планируют предусматривать установку кондиционирования и отопления.

"При закупке новых трамваев и троллейбусов мы предполагаем такие вещи", - сказал он.

Он добавил, что в 2017 году во Львове было 65 трамваев и 55 троллейбусов. Уже в 2018 году планируется увеличение количества подвижного состава на 30 трамваев и 50 троллейбусов. В 2020 году во Львове должен работать 120 трамваев и 120 троллейбусов.

"Мы хотим, чтобы электротранспорт заходил в каждый спальный район Львова", - сказал Олег Береза.

comments powered by Disqus