STATUS QUO

На Львівщині у річці виявили потопельника

На Дрогобиччині у річці виявили потопельника. Тіло 64-річного мешканця району без видимих ознак насильницької смерті скеровано на експертизу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Дрогобицький відділ поліції 21 травня надійшло повідомлення про те, що в селі Попелі місцеві мешканці виявили у річці тіло чоловіка. Поліцейські попередньо встановили, що 64-річний мешканець району, переходячи річку в нічний час, впав у воду та потонув. Тіло потопельника без видимих ознак насильницької смерті скеровано на експертизу.

 За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство з приміткою "нещасний випадок") Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють обставини події.


На Дрогобиччини в реке обнаружили утопленника. Тело 64-летнего жителя района без видимых признаков насильственной смерти направлено на экспертизу. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Дрогобычский отдел полиции 21 мая поступило сообщение о том, что в селе Попели местные жители обнаружили в реке тело мужчины. Полицейские предварительно установили, что 64-летний житель района, переходя реку в ночное время, упал в воду и утонул. Тело утопленника без видимых признаков насильственной смерти направлено на экспертизу.

 По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство с пометкой "несчастный случай") Уголовного кодекса Украины. Полицейские устанавливают обстоятельства происшествия.

comments powered by Disqus