STATUS QUO

Львів'янин, що напав на працівників центру зайнятості, вийшов на волю

Франківський райсуд Львова звільнив від покарання чоловіка, який у липні 2017 року поранив викруткою двох працівників Львівського регіонального центру зайнятості. На підставі угоди із прокурором замість трьох років ув'язнення чоловіку присудили один рік умовно. Про це повідомляє ZAXID.NET

Інцидент у центрі зайнятості на вул. Княгині Ольги, 122 стався в середині липня 2017 року. Згідно судових матеріалів, чоловік напав із викруткою на двох працівників юридичного відділення центру зайнятості. Про цей випадок тоді не повідомляла поліція, а в матеріалах справи немає детальної інформації про те, що стало причиною такої поведінки. Вказано лише, що чоловік завчасно приготував викрутку для нападу.

Внаслідок його дій працівники центру зайнятості отримали легкі тілесні ушкодження, однак на судове засідання вони не прийшли. Дії чоловіка кваліфікували як хуліганство. Те, що він підготувався до нападу, стало обтяжливою ознакою, тож йому загрожувало від трьох до семи років ув'язнення.

Однак нападнику вдалося уникнути реального покарання, оскільки він уклав із прокурором угоду про визнання вини. Угода передбачала, що чоловік визнає свою вину і погоджується на призначене покарання у вигляді трьох років ув'язнення, які замінюють одним роком умовно.

Хоч йдеться про важкий злочин, суд вирішив затвердити цю угоду. Тим більше, що самі постраждалі від дій підсудного надали прокурору свою згоду на укладення такої угоди.

У підсумку за напад на працівників центру зайнятості чоловіка зобов'язали впродовж року періодично з'являтись до правоохоронців для реєстрації і повідомляти про будь-яку зміну місця праці та проживання.


Франковский райсуд Львова освободил от наказания человека, который в июле 2017 ранил отверткой двух работников Львовского регионального центра занятости. На основании соглашения с прокурором вместо трех лет заключения мужчине присудили один год условно. Об этом сообщает ZAXID.NET

Инцидент в центре занятости на ул. Княгини Ольги, 122 произошел в середине июля 2017 года. Согласно судебным материалам, мужчина напал с отверткой на двух работников юридического отделения центра занятости. Об этом случае тогда не сообщала полиция, а в материалах дела нет детальной информации о том, что стало причиной такого поведения. Указано лишь, что человек заранее приготовил отвертку для нападения.

В результате его действий работники центра занятости получили легкие телесные повреждения, однако на судебное заседание они не пришли. Действия мужчины квалифицировали как хулиганство. То, что он подготовился к нападению, стало отягчающим признаком, и ему грозило от трех до семи лет заключения.

Однако нападающему удалось избежать реального наказания, поскольку он заключил с прокурором соглашение о признании вины. Соглашение предусматривало, что человек признает свою вину и соглашается на назначено наказание в виде трех лет лишения свободы, которые заменяют одним годом условно.

Хотя речь идет о тяжкое преступление, суд решил утвердить это соглашение. Тем более, что сами пострадавшие от действий подсудимого предоставили прокурору свое согласие на заключение такого соглашения.

В итоге за нападение на работников центра занятости мужа обязали в течение года периодически появляться в милицию для регистрации и сообщать о любом изменении места работы и жительства.

comments powered by Disqus