STATUS QUO

Львів’ян просять приносити продукти та речі для покинутих літніх людей

До Дня святої Трійці небайдужих львів’ян просять приносити пожертви для мешканців Львівського геріатричного пансіонату (360 осіб), хоспісу міста Угнів (26 осіб) і Монастироцького психоневрологічного інтернату (160 осіб): потрібні продукти та одяг. Про це повідомляє сайт 032.ua

Як повідомила волонтерка Тетяна Криворучко-Фалат, із продуктів збирають: печиво (не тверде), вафлі, цукерки (желейки, льодяники, шоколадні), варення, мед, чай у пакетиках, каву (курземе, мелену), крупи (рис, гречка, пшоно, вівсяна каша). Є потреба у постелі (може бути вживана, але чиста), засобах гігєни (мило рідке, господарське, гелі, шампуні, туалетний папір, вологі серветки), памперсах і одноразових пеленках, побутовій хімії (білизна, порошок для прання, плин), спідній білизні для чоловіків та жінок, велика потреба у шкарпетках.

Для Монастироцького психоневрологічного інтернату потрібен чоловічий одяг, взуття та білизна. Одяг та взуття можуть бути вживані, але чисті і в хорошому стані. Непридатних до вживання, будних і порваних речей не прийматимуть.

Збір речей і продуктів триває щоденно, крім вихідних, з 10:30 до 17:00, за адресою: м. Львів, вул. Вагилевича 3/2а. Тел.: 097-945-62-53 – Тетяна, 067-87-201-88 – Мар’яна.

Нижче публікуємо фото з попередніх відвідин волонтерами Львівського геріатричного пансіонату, хоспісу м. Угнів та Монастироцького психоневрологічного інтернату.


Ко Дню святой Троицы неравнодушных львовян просят приносить пожертвования для жителей Львовского гериатрического пансионата (360 человек), хосписа города Угнев (26 человек) и Монастироцького психоневрологического интерната (160 человек): нужные продукты и одежду. Об этом сообщает сайт 032.ua

Как сообщила волонтер Татьяна Криворучко-Фалат, из продуктов собирают: печенье (не жестким), вафли, конфеты (Желейка, леденцы, шоколадные), варенье, мед, чай в пакетиках, кофе (Курземе, молотый), крупы (рис, гречка, пшено, овсяная каша). Есть потребность в постели (может быть в употреблении, но чистая), средствах гигены (мыло жидкое, хозяйственное, гели, шампуни, туалетная бумага, влажные салфетки), памперсах и одноразовых пеленки, бытовой химии (белье, порошок для стирки, течение), нижнем белье для мужчин и женщин, большая потребность в носках.

Для Монастироцького психоневрологического интерната нужен мужская одежда, обувь и белье. Одежда и обувь могут быть в употреблении, но чистые и в хорошем состоянии. Непригодных к употреблению, будни и порванных вещей не будут.

Сбор вещей и продуктов продолжается ежедневно, кроме выходных, с 10:30 до 17:00, по адресу: г.. Львов, ул. Вагилевича 3 / 2а. Тел .: 097-945-62-53 - Татьяна, 067-87-201-88 - Марьяна.

Ниже публикуем фото с предыдущего посещения волонтерами Львовского гериатрического пансионата, хосписа м. Угнев и Монастироцького психоневрологического интерната.

comments powered by Disqus