STATUS QUO

На Сихові водій Peugeot збив жінку та втік

Поліцейські встановлюють особу водія-втікача, який на Peugeot травмував жінку у Львові та втік. Прохання до очевидців автопригоди – зателефонуйте на оперативну лінію 102 чи зверніться у найближчий відділ поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 21 березня близько 19.20 на проспекті Червоної Калини  у Львові. Невідомий водій автомобіля Peugeot скоїв наїзд на пішохода, 38-річну львів’янку, після чого втік з місця події. Внаслідок автопригоди жінка отримала тілесні ушкодження.

Поліцейські встановлюють особу водія-втікача та його місцезнаходження, а також з’ясовують обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

"Прохання до очевидців автопригоди – зателефонуйте на оперативну лінію 102 чи зверніться у найближчий відділ поліції", - звертаються правоохоронці.


Полицейские устанавливают личность водителя-беглеца, который на Peugeot травмировал женщину во Львове и скрылся. Просьба к очевидцам ДТП - позвонить на оперативную линию 102 или обратится в ближайший отдел полиции. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 21 марта около 19.20 на проспекте Красной Калины во Львове. Неизвестный водитель автомобиля Peugeot совершил наезд на пешехода, 38-летнюю львовянку, после чего скрылся с места происшествия. Вследствие ДТП женщина получила телесные повреждения.

Полицейские устанавливают личность водителя-беглеца и его местонахождение, а также выясняют обстоятельства ДТП, решается вопрос об открытии уголовного производства.

"Просьба к очевидцам ДТП - позвоните на оперативную линию 102 или обратитесь в ближайший отдел полиции", - обращаются правоохранители.

comments powered by Disqus