STATUS QUO

Трускавець планує залучити туристів з Кіпру

У 2018 році планується підписання угоди про партнерство та співробітництво між Трускавцем та одним із міст Республіки Кіпр. Про це повідомляє "Дрогобиччина – новини краю". 

Мова йде про співпрацю в туристичній та культурній сфері, хоча й не виключено залучення інвесторів.

Наразі відпочивальників з Кіпру у Трускавці немає, причиною цьому є відсутність прямого авіасполучення між Нікосією та Львовом, а через Київ до Трускавця кіпріотам їхати накладно.

У випадку започаткування партнерських стосунків між Трускавцем та одним з населених пунктів Кіпру курорт отримав би непоганий стартовий майданчик для промоції в цьому регіоні (Кіпр, Греція та інші балканські країни).


В 2018 году планируется подписание соглашения о партнерстве и сотрудничестве между Трускавцом и одним из городов Республики Кипр. Об этом сообщает "Дрогобиччина - новости края". 

Речь идет о сотрудничестве в туристической и культурной сфере, хотя и не исключено привлечение инвесторов.

Сейчас отдыхающих с Кипра в Трускавце нет, причиной этому является отсутствие прямого авиасообщения между Никосией и Львовом, а через Киев в Трускавец киприотам ехать накладно.

В случае начала партнерских отношений между Трускавцом и одним из населенных пунктов Кипра курорт получил бы неплохая стартовая площадка для продвижения в этом регионе (Кипр, Греция и другие балканские страны).

comments powered by Disqus