STATUS QUO

На Львівщині демобілізований отримав строк за дезертирство

Бродівський районний суд Львівської області виніс вирок чоловіку, який покинув свою частину майже на півтори роки. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Мешканець Сумської області був мобілізований та зарахований до військової частини польова пошта В3765 (у м. Броди) у березні 2015 року на посаду слюсаря - монтажника відділення технічного обслуговування автомобільної техніки технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення у військовому званні "солдат". Більше ніж через рік, а саме – 24 червня 2015 року військовослужбовець покинув військову частину, та з'явився лише 14 листопада 2016 року, коли його було звільнено у запас.

Як зазначається у матеріалах справи, солдат не повідомив командування про причини самовільного залишення розташування військової частини. У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю. Враховуючи його каяття, суд визнав демобілізованого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України, та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі. Проте на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням, призначити іспитовий строк тривалістю один рік.


Бродовский районный суд Львовской области вынес приговор мужчине, который покинул свою часть почти на полтора года. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Житель Сумской области был мобилизован и зачислен в военную части полевая почта В3765 (в г. Броды) в марте 2015 года на должность слесаря​​-монтажника отделения технического обслуживания автомобильной техники технической роты батальона аэродромно-технического обеспечения в воинском звании "солдат". Более чем через год, а именно - 24 июня 2015 года военнослужащий покинул военную часть и появился только 14 ноября 2016-го, когда был уволен в запас.

Как отмечается в материалах дела, солдат не сообщил командования о причинах самовольного оставления расположения воинской части. В судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью. Учитывая его раскаяние, суд признал демобилизованного виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 407 УК Украины, и назначил наказание в виде трех лет лишения свободы. Однако на основании ст. 75 УК Украины освободил от отбывания наказания с испытанием, назначив испытательный срок продолжительностью один год.

comments powered by Disqus