STATUS QUO

Стали відомі подробиці загибелі людей у вигрібній ямі

Стали відомі подробиці загибелі батька та сина в каналізаційному колодязі в Жовківському районі. Відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, трагедія сталася в селищі Куликів Жовківського району.

В Жовківське відділення поліції 20 червня надійшла інформація про те, що в селищі Куликів хлопець впав у каналізацію. Слідчо-оперативна група, яка працювала на місці події, попередньо встановила, що близько 22.00 батько з сином, віком 53 та 27 років, на власному господарстві чистили вигрібну яму. Один з них випадково впав всередину, інший, намагаючись йому допомогти, також опинився в ямі. Обоє чоловіків померли внаслідок отруєння каналізаційними випарами. Призначено експертизи.

Поліцейські встановлюють обставини події. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство з приміткою "нещасний випадок") Кримінального кодексу України.


Стали известны подробности гибели отца и сына в канализационном колодце в Жовковском районе. Открыто уголовное производство. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Напомним, трагедия произошла в поселке Куликов Жовковского района.

В Жовковское отделения полиции 20 июня поступила информация о том, что в поселке Куликов парень упал в канализацию. Следственно-оперативная группа, которая работала на месте происшествия, предварительно установила, что около 22.00 отец с сыном в возрасте 53 и 27 лет, на собственном хозяйстве чистили выгребную яму. Один из них случайно упал внутрь, другой, пытаясь ему помочь, также оказался в яме. Оба мужчины умерли в результате отравления канализационными испарениями. Назначены экспертизы.

Полицейские устанавливают обстоятельства происшествия. По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство с пометкой "несчастный случай") Уголовного кодекса Украины.

comments powered by Disqus