STATUS QUO

Повідомлення про хлорування води у Львові виявилося фейковим

Повідомлення, які були розміщені на під'їздах житлових будинків Львова, про хлорування води впродовж трьох днів виявилося хибним. Про це повідомляє керівник "Варта 1" Ігор Зінкевич. 

Невідомі особи розповсюджують неправдиву інформацію про планову чистку труб в період з 21 до 23 жовтня у місті. Фейкове повідомлення помітив керівник ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич на дошці оголошень житлового будинку у Шевченківському районі.

ЛМКП "Львівводоканал" офіційно повідомляє, що оголошення щодо хлорування води, розміщене сьогодні, не стосується міста Львова – жодних робіт не планується проводити. Ці оголошення по під’їздах – дезінформація.


Объявления, которые были размещены на подъездах жилых домов Львова, о хлорирования воды в течение трех дней оказались ложными. Об этом сообщает руководитель "Варта 1" Игорь Зинкевич. 

Неизвестные лица распространяют ложную информацию о плановой чистке труб в период с 21 по 23 октября в городе. Фейковые сообщения заметил руководитель ОО "Варта 1" Игорь Зинкевич на доске объявлений жилого дома в Шевченковском районе.

ЛГКП "Львовводоканал" официально сообщает, что объявления о хлорирования воды, размещенные сегодня, не касается Львова - никаких работ не планируется проводить. Эти объявления по подъездам - ​​дезинформация

comments powered by Disqus