STATUS QUO

На даху львівської школи встановлять сонячну електропідстанцію

На даху СЗШ № 68 у Львові облаштують сонячну електропідстанцію. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Львові на одній зі шкіл міста планують встановити сонячну електропідстанцію на даху, яка може забезпечити цей комунальний об'єкт власною електроенергією. Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради.

"З листопада 2015 року на будівлях навчальних закладів встановлення сонячних колекторів не проводилося. У 2017 році розробляється проектно-кошторисна документація на встановлення сонячної електропідстанції на даху СЗШ №68. Виконавцем робіт є ПП "Арт енерго", - зазначили в управлінні освіти Львівської міської ради.


На крыше СОШ № 68 во Львове обустроят солнечную электроподстанцию. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Во Львове на одной из школ города планируют установить солнечную электроподстанцию ​​на крыше, которая может обеспечить этот коммунальный объект собственной электроэнергией. Об этом сообщили в управлении образования Львовского городского совета.

"С ноября 2015 года на зданиях учебных заведений установка солнечных коллекторов не проводилось. В 2017 году разрабатывается проектно-сметная документация на установку солнечной электроподстанции на крыше СОШ №68. Исполнителем работ является ООО" Арт Энерго", - отметили в управлении образования Львовского городского совета.

comments powered by Disqus