STATUS QUO

Львівські депутати зберуться на позачергову сесію

У середу, 25 жовтня, відбудеться XII позачергова сесія Львівської обласної ради. Відповідне рішення ухвалила президія облради у четвер, 19 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Депутати планують на позачерговій сесії розглянути зміни до показників обласного бюджету та обласних програм за підсумками 9 місяців.

Як повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, впродовж чотирьох днів до сесії в обласній раді активно засідатимуть профільні комісії, які розглядатимуть подані обласною адміністрацією зміни до кошторису, доповнять своїми, бюджетна комісія їх узагальнить, і вони будуть готовими до розгляду депутатами.


В среду, 25 октября, состоится XII внеочередная сессия Львовского областного совета. Соответствующее решение принял президиум облсовета в четверг, 19 октября. Об этом сообщает пресс-служба Львовского областного совета.

Депутаты планируют на внеочередной сессии рассмотреть изменения в показатели областного бюджета и областных программ по итогам 9 месяцев.

Как сообщил председатель Львовского областного совета Александр Ганущин, в течение четырех дней до сессии в областном совете активно заседать профильные комиссии, которые рассмотрят представленные областной администрацией изменения в смету, дополнят своїми, бюджетная комиссия их обобщит, и они будут готовы к рассмотрению депутатами.

comments powered by Disqus