STATUS QUO

Синоптики попереджають про спеку у Львові

У Львові очікується до 30° тепла. Спеціалісти дають рекомендації для мешканців, як вберегтися під час спеки. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За прогнозом Львівського гідрометцентру, завтра 21 червня, у Львові очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південний, 5 — 10 м/с. Температура повітря вночі 13 — 15°, вдень 28 — 30° тепла. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради нагадує правила, які допоможуть містянам значно легше пережити спеку. Також мешканцям нагадують, що недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем призводить до загорання торфовищ або сухої рослинності.

Як поводитись піж час спеки на вулиці?

Перш за все, тримайтеся подалі від сонця з 13.00 до 16.00— у цей час промені падають під прямим кутом, що практично може спричинити сонячний удар, якщо перебувати на вулиці. Також варто скоротити фізичну активність на вулиці. Якщо ж любите бігати, то краще перенести ці заняття з вулиці у фітнес-клуб, обладнаний кондиціонерами.

Як поводитись під час спеки вдома?

 • Якщо в квартирі немає кондиціонера, але є балкон, можна намочити простирадло холодною водою і повісити його перед балконними дверима. Повітря, що потрапляє в кімнату, стане охолодженим і вологим — дихати буде легше.
 • Старовинний спосіб, яким користувалися в Індії англійці: поставте шматок льоду перед вентилятором, що працює, і як мінімум зможете заснути в прохолодній кімнаті.
 • Перевірте, при якій температурі потрібно зберігати в будинку ліки. Багато з них псуються при високих температурах, і їх краще перенести з аптечки в холодильник.

Пам'ятайте, що ваші домашні тварини страждають не менше за вас: регулярно додавайте в їх миски з водою кубики льоду.

Їжа та напої під час спеки.

 • Не пийте алкогольних напоїв.
 • Не обмежуйте споживання води і соків.
 • Скоротіть споживання білкової їжі і цукру. Процес засвоєння такої їжі пов’язаний з виділенням тепла.

Одяг у спеку

 • Не носіть тісний одяг та одяг з ненатуральних тканин — не ускладнюйте роботу власного тіла.
 • Сонячні окуляри від спеки не врятують, зате захистять чутливі зіниці очей.

Тіло у спеку

Припиніть користуватися косметикою або, якщо не можете, хоча б скоротіть кількість. Не забивайте пори — вони покращують терморегуляцію. До того ж, у таку спеку бактерії розмножуються швидше — тримайте обличчя в чистоті.

Приймайте душ кілька разів на день, також — прохолодні ванни.


Во Львове ожидается до 30 ° тепла. Специалисты дают рекомендации для жителей, как уберечься во время жары. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По прогнозу Львовского гидрометцентра, завтра 21 июня, во Львове ожидается переменная облачность, без существенных осадков. Ночью и утром слабый туман. Ветер южный, 5 - 10 м / с. Температура воздуха ночью 13 - 15 °, днем ​​28 - 30 ° тепла. Управление по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Львовского городского совета напоминает правила, которые помогут горожанам значительно легче пережить жару. Также жителям напоминают, что несоблюдение правил пожарной безопасности и неосторожное обращение с огнем приводит к возгоранию торфяников или сухой растительности.

Как вести себя во время время жары на улице?

Прежде всего, держитесь подальше от солнца с 13.00 до 16.00- в это время лучи падают под прямым углом, что практически может повлечь солнечный удар, если находиться на улице. Также стоит сократить физическую активность на улице. Если же любите бегать, то лучше перенести эти занятия с улицы в фитнес-клуб, оборудованный кондиционерами.

Как вести себя во время жары дома?

 • Если в квартире нет кондиционера, но есть балкон, можно намочить простыню холодной водой и повесить его перед балконной дверью. Воздух, попадающий в комнату, станет охлажденным и влажным - дышать будет легче.
 • Старинный способ, которым пользовались в Индии англичане: поставьте кусок льда перед вентилятором, работающим, и как минимум сможете заснуть в прохладной комнате.
 • Проверьте, при какой температуре нужно хранить в доме лекарства. Многие из них портятся при высоких температурах, и их лучше перенести из аптечки в холодильник.

Помните, что ваши домашние животные страдают не меньше вас: регулярно добавляйте в их миски с водой кубики льда.

Еда и напитки в жару.

 • Не пейте алкогольных напитков.
 • Не ограничивайте потребление воды и соков.
 • Сократите потребление белковой пищи и сахара. Процесс усвоения такой пищи связан с выделением тепла.

Одежда в жару

 • Не носите тесную одежду и одежду из ненатуральных тканей - не усложняйте работу собственного тела.
 • Солнечные очки от жары не спасут, зато защитят чувствительные зрачки глаз.

Тело в жару

Прекратите пользоваться косметикой или, если не можете, хотя бы сократите количество. Не забиваешь времени - они улучшают терморегуляцию. К тому же, в такую ​​жару бактерии размножаются быстрее - держите лицо в чистоте.

Принимайте душ несколько раз в день, а также - прохладные ванны.

comments powered by Disqus