STATUS QUO

Як святкуватимуть День молоді у Львові (програма)

Битви "на купинах", надувні скеледроми та інтелектуально-розважальні ігри – облдержадміністрація опублікувала програму святкування Дня молоді у Львові.

Святкування Дня молоді розпочнеться о 14:00 у парку "На валах" (сквер напроти Львівської ОДА, вул. Винниченка, 18) і триватиме до 01:00.

Гості свята зможуть спробувати себе у грі в мокрий волейбол, битві "на купинах", забратись на верхівку надувного скеледрома та позмагатись в інтелектуально-розважальній грі Mind Game.

Упродовж дня функціонуватиме дитяче містечко, еко-бібліотека, триватимуть майстер-класи та лекторій. Любителів інновацій чекатиме справжній 3D-принтер і робототехніка, які можна буде побачити в дії.

У межах святкування відбудеться розіграш подорожі в Будапешт і Відень та інших подарунків. Також можна зафіксувати спогади з Дня молоді і миттєво отримати надруковані світлини завдяки фотобоксу.

Вечірня програма включає виступи музичних гуртів, починаючи з 20:00, та нічний кіноперегляд просто неба.


Битвы "На кочках", надувные скалодромы и интеллектуально-развлекательные игры - облгосадминистрация опубликовала программу празднования Дня молодежи во Львове.

Празднование Дня молодежи начнется в 14:00 в парке "На валах" (сквер напротив Львовской ОГА, ул. Винниченко, 18) и продлится до 01:00.

Гости праздника смогут попробовать себя в игре в мокрый волейбол, битве "на кочках", забраться на вершину надувного скалодроме и посоревноваться в интеллектуально-развлекательной игре Mind Game.

В течение дня будет функционировать детский городок, эко-библиотека, продлятся мастер-классы и лекторий. Любителей инноваций ждет настоящий 3D-принтер и робототехника, которые можно будет увидеть в действии.

В рамках празднования состоится розыгрыш путешествия в Будапешт и Вену и других подарков. Также можно зафиксировать воспоминания со дня молодежи и мгновенно получить напечатанные фотографии благодаря фотобоксу.

Вечерняя программа включает выступления музыкальных групп, начиная с 20:00, и ночной кинопросмотр под открытым небом.

comments powered by Disqus