STATUS QUO

Які історичні будівлі ремонтуватимуть цього року у Львові

Цього року з бюджету розвитку міськради виділять 36 млн грн. на ремонт та відновлення історичних об’єктів. Яких саме – розповіли у прес-службі Львівської міської ради.

Упродовж 2018 року у Львові запланували відремонтувати та відновити історичних об’єктів на загальну суму 36 млн грн. Зокрема, у 2018 р. заплановано провести наступні роботи:

 

Також в управлінні охорони історичного середовища розробили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт та реставрацію 35 балконів на 9 будинках міста. Ці роботи також заплановали виконати у 2018 році.


В этом году из бюджета развития горсовета выделят 36 млн грн. на ремонт и восстановление исторических объектов. Каких именно - рассказали в пресс-службе Львовского городского совета.

В течение 2018 во Львове запланировали отремонтировать и восстановить исторических объектов на общую сумму 36 млн грн. В частности, в 2018 планируется провести следующие работы:

 

Также в управлении охраны исторической среды разработали проектно-сметную документацию на капитальный ремонт и реставрацию 35 балконов на 9 домах города. Эти работы также запланировали выполнить в 2018 году.

comments powered by Disqus