STATUS QUO

На вулиці Городоцькій відбулася стрілянина

Патрульні затримали підозрюваного у стрільбі з вікна на вулиці Городоцькій. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області. 

Сьогодні вночі патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Городоцькій чути постріли. Інспектори прибули на місце події та зустрілися з заявником, який чітко вказав на вікно, звідки стріляв невідомий чоловік. Патрульні викликали підкріплення та зайшли у будинок. Двері в квартиру буди відчинені. Інспектори привели зброю в бойову готовність та потрапили всередину.

Там стояв чоловік, який агресивно себе поводив та не реагував на вимоги поліцейських. До нього застосували фізичну силу та кайданки. На підлозі лежали використані гільзи, а в сумці патрульні виявили предмет, схожий на пістолет. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Пістолет та гільзи вилучили на експертизу. Затриманого доставили до відділу поліції.


Патрульные задержали подозреваемого в стрельбе из окна на улице Городоцкой. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области. 

Сегодня ночью патрульные получили сообщение о том, что на улице Городоцкой слышны выстрелы. Инспекторы прибыли на место происшествия и встретились с заявителем, который четко указал на окно, откуда стрелял неизвестный мужчина. Патрульные вызвали подкрепление и зашли в дом. Дверь в квартиру буди открыты. Инспекторы привели оружие в боевую готовность и попали внутрь.

Там стоял человек, который агрессивно себя вел и не реагировал на требования полицейских. К нему применили физическую силу и наручники. На полу лежали использованы гильзы, а в сумке патрульные обнаружили предмет, похожий на пистолет. На место происшествия вызвали следственно-оперативную группу. Пистолет и гильзы изъяли на экспертизу. Задержанного доставили в отдел полиции.

comments powered by Disqus