STATUS QUO

Звільнений керівник Львівської залізниці відновився через суд

Звільнений чиновник Львівської залізниці поновився на посаді через суд. "Укрзалізниця" планує оскаржити рішення суду і не допустити Груника до роботи. Про це повідомляє LB.ua

Керівник Львівської залізниці поновився на посаді через суд і планує повернутися на роботу. Рішення про відновлення Груника виніс Галицький суд Львова, повідомляє кореспондент LB.ua.

В "Укрзалізниці" заявили, що ще не отримали рішення суду про відновлення чиновника на посаді. Як тільки документ надійде в розпорядження відомства, керівництво планує подати апеляцію на рішення суду, щоб не допустити повернення Груника на роботу.

"У нас є істотні зауваження до рішення суду", - заявили в "Укрзалізниці".

Крім того, рішення суду передбачає не тільки відновлення чиновника на посаді, а й виплату йому зарплати за час "вимушеного прогулу" - це близько 160 тис. Гривень.

Нагадаємо, Груника звільнили в січні 2018 роки після ревізії на підприємстві. В "Укрзалізниці" з цього приводу зазначили, що зробити це потрібно було ще раніше, оскільки Львівська філія лідирував за кількістю поломок і пожеж на поїздах. Слідчі Генпрокуратури знайшли докази того, що Львівська залізниця робила закупівлі за необгрунтовано завищеними цінами, через що держава зазнала 284 млн гривень збитків.


Уволенный чиновник ЛЖД восстановился в должности через суд. "Укрзализныця" планирует оспорить решение суда и не допустить Груника к работе. Об этом сообщает LB.ua

Руководитель Львовской железной дороги восстановился в должности через суд и планирует вернуться на работу. Решение о восстановлении Груника вынес Галицкий суд Львова, сообщает корреспондент LB.ua.

В "Укрзализныце" заявили, что еще не получили решения суда о восстановлении чиновника в должности. Как только документ поступит в распоряжение ведомства, руководство планирует подать апелляцию на решение суда, чтобы не допустить возвращения Груника на работу.

"У нас есть существенные замечания к решению суда", - заявили в "Укрзализныце".

Кроме того, решение суда предусматривает не только восстановление чиновника в должности, но и выплату ему зарплаты за время "вынужденного прогула" - это около 160 тыс. гривен.

Напомним, Груника уволили в январе 2018 года после ревизии на предприятии. В "Укрзализныце" по этому поводу отметили, что сделать это нужно было еще раньше, поскольку Львовский филиал лидировал по количеству поломок и пожаров на поездах. Следователи Генпрокуратуры нашли доказательства того, что Львовская железная дорога делала закупки по необоснованно завышенным ценам, из-за чего государство понесло 284 млн гривен убытков.

 

comments powered by Disqus