STATUS QUO

Біля аеропорту "Львів" подорожчало паркування

Оплату за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького підняли вдвічі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу "Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 "Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова", відповідно до якої підвищено оплату за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького до 20 грн /год. За відповідне рішення проголосував 41 депутат.

"На сьогодні гранична плата за паркування на майданчику Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького становить не більше 10,00 грн. Вона затверджена ухвалою міської ради від 15.09.2016 № 921 "Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 "Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова". Підприємство впродовж останніх років суттєво збільшило кількість авіарейсів та обсяг перевезення пасажирів. Водночас суттєво зросли витрати, пов’язані з обслуговуванням майданчика для паркування. Для забезпечення рентабельності майданчика для платного паркування, розміщеного на території аеропорту, та покращення якості надання послуг, пропонується підвищити граничну ставку плати за паркування для Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького - до 20 грн. за одну годину", — йдеться у пояснювальній записці до ухвали.


Оплату за парковку на площадке Международного аэропорта "Львов" им. Данила Галицкого подняли вдвое. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сессия Львовского городского совета поддержала постановление "О внесении изменений в постановление городского совета от 27.01.2011 № 120" Об утверждении сбора за места для парковки транспортных средств и платы за парковку транспортных средств на территории г.. Львова ", согласно которой повышены оплату за парковку на площадке Международного аэропорта "Львов" им. Данила Галицкого до 20 грн / час. За соответствующее решение проголосовал 41 депутат.

"На сегодня предельная плата за парковку на площадке Международного аэропорта" Львов "им. Данила Галицкого составляет не более 10,00 грн. Она утверждена постановлением городского совета от 15.09.2016 № 921" О внесении изменений в постановление городского совета от 27.01.2011 № 120 "Об утверждении сбора за места для парковки транспортных средств и платы за парковку транспортных средств на территории г.. Львова". Предприятие в течение последних лет существенно увеличило количество авиарейсов и объем перевозки пассажиров. В то же время существенно выросли расходы, связанные с обслуживанием площадки для парковки. Для обеспечения рентабельности площадки для платной парковки, расположенного на территории аэропорта, и улучшения качества предоставления услуг, предлагается повысить предельную ставку платы за парковку для Международного аэропорта "Львов" имени Даниила Галицкого - до 20 грн. за один час", - говорится в пояснительной записке к постановлению.

comments powered by Disqus