STATUS QUO

На Львівщині збите на переході подружжя відсудило ₴110 тис.

Збите на переході у Трускавці подружжя відсудило у водійки ₴110 тис. Про це повідомляє ZАXID.NET

Трускавецький міськрайонний суд Львівської області зобов’язав водійку Volkswagen Transporter заплатити 110 тис. грн моральної компенсації подружжю, яке вона збила на пішохідному переході у Трускавці.

Нагадаємо, ДТП трапилась ще у вересні 2017 року. Чоловік із дружиною та маленькою дитиною, яка була у візку, переходили вул. Мазепи у Трускавці по нерегульованому пішохідному переході. У цей момент їх збила водійка Volkswagen Transporter.

Унаслідок ДТП 26-річна жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження, зокрема перелом кісток тазу та правої ключиці, черепно-мозкову травму та ін. 29-річний чоловік також отримав черепно-мозкову травму. У судовому вироку вказано, що під час ДТП візок із дитиною впав у бік, відтак вона не постраждала.

Водійка визнала свою провину, ознак алкогольного сп’яніння у неї не було виявлено. Відтак суд визнав її винною порушенні ПДР, що спричинило тяжкі наслідки, та засудили до 3 років тюрми з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом 2 років. Однак її звільнили від відбування покарання та призначили 2 роки умовно. Вона також має заплатити подружжю 110 тис. грн. моральної компенсації та 9,1 тис. грн. витрат за надання правової допомоги.


Сбитые на переходе в Трускавце супруги отсудили у женщины-водителя ₴ 110 тыс. Об этом сообщает ZАXID.NET

Трускавецкий районный суд Львовской области обязал водителя Volkswagen Transporter заплатить 110 тыс. грн моральной компенсации супругам, которых сбили на пешеходном переходе в Трускавце.

Напомним, ДТП произошло еще в сентябре 2017 года. Муж с женой и маленьким ребенком, который был в коляске, переходили ул. Мазепы в Трускавце по нерегулируемому пешеходному переходу. В этот момент их сбила водитель Volkswagen Transporter.

В результате ДТП 26-летняя женщина получила тяжелые телесные повреждения, в частности перелом костей таза и правой ключицы, черепно-мозговую травму и др. 29-летний мужчина также получил черепно-мозговую травму. В судебном приговоре указано, что во время ДТП коляска с ребенком упала в сторону, поэтому он не пострадал.

Водитель признала свою вину, признаков алкогольного опьянения у нее не было обнаружено. Таким образом, суд признал ее виновной в нарушении ПДД, повлекшее тяжкие последствия, и приговорил к 3 годам тюрьмы с лишением права управлять транспортными средствами в течение 2 лет. Однако ее освободили от отбывания наказания и назначили 2 года условно. Она также должна заплатить супругам 110 тыс. грн. моральной компенсации и 9,1 тыс. грн. расходов по оказанию правовой помощи.

comments powered by Disqus