STATUS QUO

У Трускавці можна одружитися за добу

Курортне місто долучилося до низки міст, де успішно реалізовують урядову ініціативу "Шлюб за добу". За новацією, пари, які виявили бажання стати на "рушничок щастя", можуть не чекати на цю подію місяць часу, а одружитися відразу через 24 години після подачі всіх необхідних документів у РАЦ. Про це повідомляють "Джерела Трускавця". 

Як запевняють фахівці, у житті багатьох людей виникають такі обставини, що інколи майбутні молодята не можуть чекати місяць на реєстрацію свого шлюбу. Тож для таких людей "Шлюб за добу" значно спрощує життя та розв’язує чимало питань, уникаючи при цьому зайвої бюрократії.  

Пілотний проект "Шлюб за добу" стартував в Україні ще на початку 2016 року. Станом на 2018 рік ним  охоплено всю державу, проект реалізовують  в 58 населених пунктах. За статистикою новою послугою уже встигли скористалися понад 27 тисяч пар. Відтак Кабінет міністрів вирішив розширити проект із спрощеної процедури шлюбу та поширити його на нові міста, які виявили бажання долучитися до урядової програми. Тож з 4 квітня "Шлюб за добу" став можливим в Володимир-Волинську, Радомишлі, Вишгороді, Трускавці, Чорноморську, Ромнах, Чорткові, Умані та Ніжині.


Курортный город присоединилось к ряду городов, где успешно реализуют правительственную инициативу "Брак за сутки". В рамках новации, пары, которые изъявили желание стать на "обвенчались", могут не ждать этого события целый месяц, а жениться сразу через 24 часа после подачи всех необходимых документов в РАЦ. Об этом сообщают "Источники Трускавца".

Как уверяют специалисты, в жизни многих людей возникают такие обстоятельства, когда будущие молодожены не могут ждать месяц на регистрацию своего брака. Поэтому для людей "Брак за сутки" значительно упрощает жизнь и решает многие вопросы, избегая при этом лишней бюрократии.

Пилотный проект "Брак в сутки" стартовал в Украине еще в начале 2016 года. По состоянию на 2018-й им охвачено все государство, проект реализуют в 58 населенных пунктах. По статистике новой услугой уже успели воспользовались более 27 000 пар. Поэтому Кабинет министров решил расширить проект по упрощенной процедуры брака и распространить его на новые города, которые изъявили желание присоединиться к правительственной программы. Поэтому с 4 апреля "Брак за сутки" стал возможным в Владимир-Волынском, Радомышле, Вышгороде, Трускавце, Черноморске, Ромнах, Черткове, Умани и Нежине.

comments powered by Disqus