STATUS QUO

Стали відомі подробиці події з чоловіком, який застряг в електропроводах

Стало відомо, як чоловік опинився на електричних проводах. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

16 квітня о 12.16 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в с. Княжий Міст Мостиського району в електричних дротах, на висоті 9 м, заплутався чоловік 1965 року народження.

Як з’ясувалось на місці виклику, чоловік під час проведення робіт на висоті зірвався, вдарився головою об стовп, зачепився за дроти та висів головою до низу. Самостійно вивільнитись чоловік не міг. То ж пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини та рятувальної мотузки чоловіка знято та передано працівникам швидкої медичної допомоги для подальшої госпіталізації.


Стало известно, как человек оказался на электрических проводах. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

16 апреля в 12.16 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что в с. Княжий Мост Мостисского района в электрических проводах, на высоте 9 м, запутался человек 1965 года рождения.

Как выяснилось на месте вызова, человек во время проведения работ на высоте сорвался, ударился головой о столб, зацепился за провода и висел головой вниз. Самостоятельно освободиться мужчина не мог. Пожарно-спасательным отделение с помощью выдвижной лестницы и спасательной веревки мужчину сняло и передало работникам скорой медицинской помощи для дальнейшей госпитализации.

comments powered by Disqus