STATUS QUO

Під Львовом разом із сухою травою згоріла будівля

У Яворівському районі через горіння сухої трави знищено господарську будівлю. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області.

16 квітня  о 15:27 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Рясне-Руське Яворівського району. Пожежа виникла на території дачного кооперативу. О 18:20 пожежу вдалось локалізувати, та о 18:54 повністю ліквідувати.

Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 1 000 кв.м. та дерев’яну господарську будівлю. Обставини події встановлюються.


В Яворовском районе из-за горения сухой травы уничтожено хозяйственное здание. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области.

16 апреля в 15:27 в Службу спасения "101" поступило сообщение о пожаре в с. Рясное Яворовского района. Пожар возник на территории дачного кооператива. В 18:20 пожар удалось локализовать и в 18:54 полностью ликвидировать.

В результате пожара огонь уничтожил сухую траву на площади 1000 кв. м. и деревянную хозяйственную постройку. Обстоятельства происшествия устанавливаются.

comments powered by Disqus