STATUS QUO

На Львівщині зловмисник до смерті закатував односельця з інвалідністю

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, котрий на Великодні свята наніс односельцю смертельні тілесні ушкодження. За рішенням суду 47-річний мешканець району перебуває під вартою, йому загрожує від семи до десяти років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

На оперативну лінію "102" 9 квітня близько 10.25 зателефонувала 62-річна мешканка Бродівського району. Жінка повідомила, що знайшла  свого 57-річного односільчанина, інваліда другої групи, без ознак життя у його власному будинку. Слідчо-оперативна група Бродівського відділення поліції попередньо встановила, що чоловік помер від заподіяних тілесних ушкоджень, в котрийсь із днів Великодніх свят. Його ноги та руки були зв’язані скотчем, а речі в будинку порозкидано.

"Чоловік жив самотньо, спиртним не зловживав, ворогів начебто не мав. Зловмисник зайшов у будинок без перешкод, оскільки на дверях та вікнах пошкоджень виявлено не було. В результаті проведення слідчо-оперативних дій встановлено, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 47-річний односільчанин померлого, який проник у помешкання з метою заволодіти його майном", - повідомив заступник начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). За рішенням суду зловмиснику обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Йому загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.


На Львовщине полицейские задержали злоумышленника, который на Пасхальные праздники нанес односельчанину смертельные телесные повреждения. По решению суда 47-летний житель района находится под стражей, ему грозит от семи до десяти лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

На оперативную линию "102" 9 апреля около 10.25 позвонила 62-летняя жительница Бродовского района. Женщина сообщила, что нашла своего 57-летнего односельчанина, инвалида второй группы, без признаков жизни в его собственном доме. Следственно-оперативная группа Бродовского отделения полиции предварительно установила, что мужчина умер от нанесенных телесных повреждений, в какой из дней Пасхальных праздников. Его ноги и руки были связаны скотчем, а вещи в доме разбросано.

"Мужчина жил одиноко, спиртным не злоупотреблял, врагов вроде бы не было. Злоумышленник зашел в дом беспрепятственно, поскольку на дверях и окнах повреждений обнаружено не было. В результате проведения следственно-оперативных действий установлено, что к совершению уголовного преступления причастен 47-летний односельчанин умершего, который проник в помещение с целью завладеть его имуществом", - сообщил заместитель начальника Главного управления Нацполиции во Львовской области полковник полиции Тарас Сабанюк.

По факту возбуждено уголовное производство по ч.2 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение). По решению суда злоумышленнику избрана мера пресечения - содержание под стражей. Ему грозит от семи до десяти лет лишения свободы.

comments powered by Disqus