STATUS QUO

На Львівщині запрошують на прогулянку із зубрами

Шанувальників активного відпочинку запрошують на прогулянку із зубрами. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Національний природний парк "Сколівські Бескиди" на території Майданського лісництва нагадує мандрівникам про екскурсії дикою природою зі спостереженнями за тваринами. Побачити стадо зубрів у дикій природі – це неймовірні і незабутні враження.

Спостереження за зубрами відбувається в супроводі інспекторів, які супроводжують туристів в пошуках і очікуванні зубрів. Вони мають значний досвід в пошуку тварин, можуть легко визначити їх місце перебування.

Екскурсія триває приблизно 4-5 годин (від с.Майдан) гірською місцевістю і за цей час є можливість побачити багато іншого цікавого, що допомагає туристам краще зрозуміти та вивчити природу гірського краю. Відвідувачі мають змогу побачити рідкісні види рослин та побачити сліди лісових мешканців.

Також туристи мають змогу дізнатися інформацію про зубрів з даних, зібраних камерами спостереження, які встановлені у лісі та з фотографій, які зроблені працівниками установи. Це унікальний відпочинок у серці природи, де можна почути фантастичні звуки та спостерігати за заходом і сходом сонця.

За детальнішою інформацією радимо звертатися у адміністрацію НПП "Сколівські Бескиди", контактний номер телефону (03251) 2-14-11.

Довідка SQ. На сьогодні у лісництві перебуває 33 особини зубрів, які живуть в умовах "дикої природи". Зубр є найбільшим ссавцем в Європі, маса дорослого самця досягає 1000 кілограмів, а висота в плечах – майже 2 метри. У минулому він був поширений на всьому європейському континенті, за винятком деяких районів Іспанії, Італії та північної Скандинавії.


Поклонников активного отдыха приглашают на прогулку с зубрами. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Национальный природный парк "Сколевские Бескиды" на территории Майданского лесничества напоминает путешественникам об экскурсиях на природу с наблюдениями за животными. Увидеть стадо зубров в дикой природе - это невероятные и незабываемые впечатления.

Наблюдение за зубрами происходит в сопровождении инспекторов, которые сопровождают туристов в поисках и ожидании зубров. Они имеют большой опыт в поиске животных, могут легко определить их местонахождение.

Экскурсия длится примерно 4-5 часов (от с. Майдан) по горной местности и за это время есть возможность увидеть много другого интересного, что помогает туристам лучше понять и изучить природу горного края. Посетители могут увидеть редкие виды растений и увидеть следы лесных жителей.

Также туристы могут узнать информацию о зубраз из данных, собранных камерами наблюдения, установленных в лесу, и по фотографиям, которые сделаны работниками учреждения. Это уникальный отдых в сердце природы, где можно услышать фантастические звуки и наблюдать за закатом и восходом солнца.

За более подробной информацией советуем обращаться в администрацию НПП "Сколевские Бескиды", контактный номер телефона (03251) 2-14-11.

Справка SQ. На сегодня в лесничестве находится 33 особи зубров, которые живут в условиях "дикой природы". Зубр является самым млекопитающим в Европе, масса взрослого самца достигает 1000 килограммов, а высота в плечах - почти 2 метра. В прошлом он был распространен на всем европейском континенте, за исключением некоторых районов Испании, Италии и северной Скандинавии.

comments powered by Disqus