STATUS QUO

У Львові затримали кишенькову злодійку

У Львові поліцейські затримали зловмисницю, причетну до "кишенькової" крадіжки у маршрутці. Встановлено причетність затриманої раніше судимої львів’янки до щонайменше ще однієї крадіжки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

15 листопада до поліцейських з заявою про крадіжку звернувся 42-річний львів’янин. Чоловік повідомив, що близько 18.00 під час проїзду у маршрутному таксі з кишені куртки було викрадено його мобільний телефон вартістю 1600 гривень.

Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетна 30-річна львів’янка, котра раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за крадіжки. Також встановлено, що зловмисниця причетна до щонайменше ще однієї “кишенькової» крадіжки. 

За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до п’яти років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.

Зловмисниця затримана в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для неї міру запобіжного заходу.


Во Львове полицейские задержали злоумышленницу, причастную к карманной краже в маршрутке. Установлена ​​причастность задержанной ранее судимого львовянки к по меньшей мере еще одной кражи. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

15 ноября по полицейских с заявлением о краже обратился 42-летний львовянин. Мужчина сообщил, что около 18.00 во время проезда в маршрутном такси из кармана куртки были похищены его мобильный телефон стоимостью 1600 гривен.

Как установили правоохранители, к совершению преступления причастна 30-летняя львовянка, которая ранее уже привлекалась к уголовной ответственности за кражи. Также установлено, что злоумышленница причастна к по меньшей мере еще одной "карманной" краже.

По этим фактам открыто уголовное производство по ч.2 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до пяти лет лишения свободы. Проводится досудебное расследование.

Злоумышленница задержана в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для нее меру пресечения.

comments powered by Disqus