STATUS QUO

На Львівщині ремонтують переїзди

На Львівській залізниці триває капітальний ремонт залізничних переїздів з інтенсивним автобусним рухом. Про це повідомляє прес-служба залізниці

Регіональна філія "Львівська залізниця" спільно зі Львівською обласною державною адміністрацією розпочала реалізацію проекту з капітального ремонту двох залізничних переїздів, що перетинають автошляхи з інтенсивним рухом автобусів.

Роботи з капітального оновлення залізничної та автодорожньої інфраструктури тривають на переїздах, що розташовані в межах м. Пустомити та м. Городок, на перетині автодоріг Т-1416 та М-11 зі залізничними напрямками Львів - Стрий і Львів – Мостиська - Держкордон. На цих перехрестях відбувається інтенсивний рух поїздів та автотранспорту, у тому числі автобусів міського та міжміського сполучення, а також рух пішоходів, оскільки об’єкти інфраструктури знаходяться у межах міст.

У комплексі робіт планується суцільне оновлення настилу залізничних переїздів, його розширення, облаштування пішохідних доріжок у відповідності до норм ДСТУ, а також оновлення переїзної сигналізації, обладнання об’єктів відповідним освітленням, ремонт залізничних приміщень та впорядкування прилеглої території.

Роботи з капітального ремонту переїздів планують завершити до кінця цього року.


На Львовской железной дороге продолжается капитальный ремонт железнодорожных переездов с интенсивным автобусным движением. Об этом сообщает пресс-служба железной дороги

Региональный филиал "Львовская железная дорога" совместно с Львовской областной государственной администрацией начала реализацию проекта по капитальному ремонту двух железнодорожных переездов, пересекающих автодороги с интенсивным движением автобусов.

Работы по капитальному обновлению железнодорожной и автодорожной инфраструктуры продолжаются на переездах, расположенных в пределах г. Пустомыты и г. Городок, на пересечении автодорог Т-1416 и М-11 с железнодорожными направлениями Львов - Стрый и Львов - Мостиска - Госграница. На этих перекрестках происходит интенсивное движение поездов и автотранспорта, в том числе автобусов городского и междугородного сообщения, а также движение пешеходов, поскольку объекты инфраструктуры находятся в пределах городов.

В комплексе работ планируется сплошное обновление настила железнодорожных переездов, его расширение, устройство пешеходных дорожек в соответствии с нормами ДСТУ, а также обновление переездной сигнализации, оборудование объектов соответствующим освещением, ремонт железнодорожных помещений и благоустройство прилегающей территории.

Работы по капитальному ремонту переездов планируется завершить до конца этого года.

comments powered by Disqus