STATUS QUO

У Львові жінка потрапила під колеса електропоїзда

На залізничній станції Підзамче електропоїзд Львів – Золочів важко травмував жінку. З ампутованими ногами її госпіталізували у лікарню швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

16 травня о 03:58 на залізничній станції Підзамче під час руху електропоїзда № 7632 сполученням Львів - Золочів було важко травмовану жінку (особисті дані не повідомляються).

Потерпіла у важкому стані (попередньо – травматична ампутація обох нижніх кінцівок) госпіталізована у ЛШМД.

Причини події встановлюються.


На железнодорожной станции Подзамче электропоезд Львов - Золочев тяжело травмировал женщину. С ампутированными ногами ее госпитализировали в больницу скорой медицинской помощи. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

16 мая в 3:58 на железнодорожной станции Подзамче во время движения электропоезда № 7632 сообщением Львов - Золочев было трудно травмированную женщину (личные данные не сообщаются).

Потерпевшая в тяжелом состоянии (предварительно - травматическая ампутация обеих нижних конечностей) госпитализирована в БСМП.

Причины происшествия устанавливаются.

comments powered by Disqus