STATUS QUO

У Трускавці мають намір закрити доступ до питного озера

У Трускавці можуть закрити доступ до питного озера, аби вберегти містян від ймовірної епідеміологічної проблеми. Про це повідомляють "Джерела Трускавця". 

Як зазначили на апаратній нараді у мерії 14 травня, ситуація із питним озером в Трускавці набирає критичного характеру. ТзОВ "Трускавецький водоканал" не може забезпечити належну охорону важливого стратегічного об’єкту міста. З настанням погожих і теплих днів на території озера бажаючі насолодитися гарним краєвидом та свіжим повітрям влаштовують там пікніки. Відтак не бракне і тих, хто виявляє бажання скупатися у воді, що є суворо заборонено. Як наслідок - забруднення прилеглих територій до питного озера та лісосмуги, а ще відсутність належної охорони цього об’єкту може призвести до закриття дамби.

За словами чиновників оздоровниці, статус питного водосховища не дозволяє там встановлювати смітники. Ускладнює ситуацію й той факт, що наразі територію озера не охороняє жодна фірма. Як пояснив на нараді керівник водоканалу пан Марченко, їхнє підприємство немає змоги оплачувати послуги охоронної фірми. Відкритим залишається і питання огорожі важливого об’єкту для міста. Ще минулого року із бюджету курорту на огорожу озера скерували 300 тис. грн. Проте загородили територію лиш частково.

Відтак є серйозна небезпека потрапляння забруднень у води озера. Тож, щоб вберегти містян від ймовірної епідеміологічної проблеми у Трускавці всерйоз замислилися над закриття доступу до питного озера.


В Трускавце могут закрыть доступ к питьевому озеру, чтобы уберечь горожан от возможной эпидемиологической проблемы. Об этом сообщают "Источники Трускавца". 

Как отметили на аппаратном совещании в мэрии 14 мая, ситуация с питьевым озером в Трускавце набирает критического характера. ООО "Трускавецкий водоканал" не может обеспечить надлежащую охрану важного стратегического объекта города. С наступлением погожих и теплых дней на территории озера желающие насладиться красивым видом и свежим воздухом устраивают там пикники. Поэтому не неизменно и тех, кто изъявляет желание искупаться в воде, является строго запрещено. Как следствие - загрязнение прилегающих территорий к питьевого озера и лесополосы, а еще отсутствие надлежащей охраны этого объекта может привести к закрытию дамбы.

По словам чиновников здравницы, статус питьевого водохранилища не позволяет там устанавливать урны. Осложняет ситуацию и тот факт, что сейчас территорию озера не охраняет ни одна фирма. Как пояснил на совещании руководитель водоканала господин Марченко, их предприятие не имеет возможности оплачивать услуги охранной фирмы. Открытым остается и вопрос ограждения важного объекта для города. Еще в прошлом году из бюджета курорта на ограждение озера направили 300 тыс. Грн. Однако загородили территорию лишь частично.

Поэтому есть серьезная опасность попадания загрязнений в воды озера. Поэтому, чтобы уберечь горожан от возможной эпидемиологической проблемы в Трускавце всерьез задумались над закрытия доступа к питьевому озера.

comments powered by Disqus