STATUS QUO

На Львівщині після катання на велосипеді померла дитина

На Львівщині правоохоронці встановлюють обставини смерті дитини. Тіло школяра було виявлене у будинку, де він проживав разом із родиною. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Мостиське відділення поліції 15 травня о 09.22 надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл району померла дитина. Як попередньо встановили правоохоронці, 11-річний хлопчик напередодні катався на велосипеді, не впорався із керуванням та впав з нього. Повернувшись додому він поскаржився на головний біль і пішов спати. Вранці  тіло дитини виявили без ознак життя.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Тіло хлопчика скероване на судово-медичну експертизу. З’ясовуються обставини та причини смерті дитини.


На Львовщине правоохранители устанавливают обстоятельства смерти ребенка. Тело школьника было обнаружено в доме, где он проживал вместе с семьей. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Мостисское отделение полиции 15 мая в 09.22 поступило сообщение о том, что в одном из сел района умер ребенок. Как предварительно установили правоохранители, 11-летний мальчик накануне катался на велосипеде, не справился с управлением и упал с него. Вернувшись домой он пожаловался на головную боль и пошел спать. Утром тело ребенка обнаружили без признаков жизни.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 Уголовного кодекса Украины (умышленное убийство). Тело мальчика направлено на судебно-медицинскую экспертизу. Выясняются обстоятельства и причины смерти ребенка.

comments powered by Disqus