STATUS QUO

Львівські скульптури одягнуть у вишиванки

До Дня Вишиванки скульптури у центрі Львова одягнуть у вишиванки. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львівські античні скульптури та фігури левів — у вишиванках. Скульптури Нептуна, Амфітріти, Адоніса та Діани, що розташовані на пл. Ринок, з нагоди Всесвітнього Дня Вишиванки 17 травня одягнуть в український стрій. Одягати скульптури розпочнуть о 07.00 год. ранку. Також вишиванки приміряють й леви, «охоронці» Ратуші — їх одягатимуть у вишиванки о 12.00. Також завтра на Ратуші вивісять тематичний банер.

Цьогоріч вишиванки для львівських скульптур підготує ТМ "Скиба".

Нагадаємо, День Вишиванки в Україні відзначають щорічно у третій четвер травня.


Ко Дню Вышиванки скульптуры в центре Львова оденут в вышиванки. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львовские античные скульптуры и фигуры львов - в вышиванках. Скульптуры Нептуна, Амфитриты, Адониса и Дианы, расположенных на пл. Рынок, по случаю Всемирного Дня Вышиванки 17 мая оденут в украинский строй. Одевать скульптуры начнут в 07.00. утра. Также вышиванки примеряют и львы, «охранники» Ратуши - их одевать в вышиванки в 12.00. Также завтра на Ратуше вывесят тематический баннер.

В этом году вышиванки для львовских скульптур подготовит ТМ "Скиба".

Напомним, День Вышиванки в Украине отмечают ежегодно в третий четверг мая.

comments powered by Disqus