STATUS QUO

Wizz Air подвоїть кількість рейсів Львів-Берлін

Wizz Air збільшить 18 червня частоту польотів на лінії Львів-Берлін з двох до чотирьох на тиждень. Про це повідомляє Avianews.

 З'являться рейси в понеділок і п'ятницю. Наразі рейси виконуються в середу і неділю. Ці перельоти доступні для бронювання до кінця жовтня. Wizz Air виконує рейс "Львів-Берлін" з червня 2017 року. Польоти виконуються в аеропорт Шенефельд.

Нагадаємо, у березні Wizz Air відкрив одразу три нові маршрути зі Львова.

25 березня лоукост відновив регулярні польоти за маршрутом Дортмунд-Львів, виконавши перший рейс за цим маршрутом за останні чотири роки. 26 березня Wizz Air виконав перші рейси в аеропорт Львів з польських міст Катовіце й Гданськ. А з 1 травня бюджетник відновить польоти до Львова з лондонського аеропорту Лутон, які не виконувалися з 2009 року.


Wizz Air увеличит 18 июня частоту полетов на линии Львов-Берлин с двух до четырех в неделю. Об этом сообщает Avianews.

Появятся рейсы в понедельник и пятницу. Сейчас рейсы выполняются в среду и воскресенье. Эти перелеты доступны для бронирования до конца октября. Wizz Air выполняет рейс "Львов-Берлин" с июня 2017 года. Полеты выполняются в аэропорт Шенефельд.

Напомним, в марте Wizz Air открыл сразу три новых маршрута из Львова.

25 марта лоукост возобновил регулярные полеты по маршруту Дортмунд-Львов, выполнив первый рейс по этому маршруту за последние четыре года. 26 марта Wizz Air выполнил первые рейсы в аэропорт Львов из польских городов Катовице и Гданьск. А с 1 мая бюджетник восстановит полеты во Львов из лондонского аэропорта Лутон, не выполнялись с 2009 года.

comments powered by Disqus