STATUS QUO

У Львові відбудеться фестиваль вуличної органічної кухні

В межах Агропорту на Львівщині цього тижня відбудеться Фестиваль вуличної органічної кухні. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У четвер, 19 квітня, на Львівщині стартує VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства "Агропорт Захід Львів 2018". В межах заходу відбудеться Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні, які запрезентують усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак.

Окрім цього, форум збере учасників дискусії на тему просторового розвитку агропромислового комплексу. Своїм досвідом із розвитку територій поділяться представники Канади та Франції, міжнародні експерти.

"Під час стратегічної сесії будемо обговорювати надзвичайно актуальну тему - комплексний розвиток сільських територій, адже це не тільки місце життєдіяльності майже третини населення України, а й просторовий та ресурсний базис виробництва. Також говоритимемо про фінансові інструменти на агроринку, про інновації в птахівництві та кооперацію фермерів Сходу і Заходу України. Фахівці з Німеччини проведуть модульний експортний тренінг, де розкриють питання розробки продукту, декларації та етикетки, дизайну пакування та вимог до стандартів", - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

У межах програми другого дня Форуму відбудеться День українсько-латвійського сільського господарства, Міжнародна конференція "Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка", та ІІ Міжнародний форум "Ягідництво та кооперація".

Окрім цього, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки в дії, міжнародний форум "Здоровий  ґрунт  - здорова нація", нагородження кращих агропідприємств.

VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства "Агропорт Захід Львів 2018" триватиме упродовж трьох днів, до 21 квітня.


В рамках Агропорта на Львовщине на этой неделе состоится Фестиваль уличной органической кухни. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

В четверг, 19 апреля, на Львовщине стартует VII Международная выставка и форум по поддержке фермерства "Агропорт Запад Львов 2018". В рамках мероприятия состоится Фермерский ярмарка и Фестиваль уличной органической кухни, которые запрезентует всем посетителям полезную еду на любой вкус.

Кроме этого, форум соберет участников дискуссии на тему пространственного развития агропромышленного комплекса. Своим опытом по развитию территорий поделятся представители Канады и Франции, международные эксперты.

"Во время стратегической сессии будем обсуждать очень актуальную тему - комплексное развитие сельских территорий, ведь это не только место жизнедеятельности почти трети населения Украины, но и пространственный и ресурсный базис производства. Также говорить о финансовых инструментах на агрорынка, об инновациях в птицеводстве и кооперацию фермеров востока и запада Украины. Специалисты из Германии проведут модульный экспортный тренинг, где раскроют вопросы разработки продукта, декларации и этикетки, дизайна упаковки и требований к стандартам " , - рассказала директор департамента агропромышленного развития Львовской ОГА Наталья Хворост.

В рамках программы второго дня Форума состоится День украинской-латвийского сельского хозяйства, Международная конференция "Современные новации в создании рентабельных ореховых садов. Новейшие агротехнологии, сорта, экономика", и II Международный форум "Ягодоводство и кооперация".

Кроме этого, демонстрационные показы сельхозтехники в действии, международный форум "Здоровый почву - здоровая нация", награждение лучших агропредприятий.

VII Международная выставка и форум по поддержке фермерства "Агропорт Запад Львов 2018" продлится в течение трех дней, до 21 апреля.

comments powered by Disqus