STATUS QUO

У трамваях та тролейбусах Львова встановлюють камери-реєстратори

Камери, які встановлюють у львівських трамваях та тролейбусах, фіксуватимуть події на дорозі, поведінку та дії водія, а також його манеру спілкування з пасажирами. Про це розповів речник "Львівелектротрансу" Іван Бондар, інформує "Твоє місто". 

ЛКП "Львівелектротранс" планує встановити камери-реєстратори у кабінах водіїв у всіх трамваях та тролейбусах міста.

"Станом на сьогодні придбано п’ять камер, вартість яких коливається від 2300 до 3500 грн. Три камери уже встановлено на трьох трамваях, ще дві будуть встановлені на двох тролейбусах у найближчі день-два", – зазначив Іван Бондар.

За його словами, камери мають різну модифікацію та технічні параметри, і після короткого тестового періоду буде визначено, які з них найбільше відповідають вимогам підприємства. Після цього "Львівелектротранс" оголосить тендер на закупівлю камер для усього рухомого складу.

Зазначається, що встановлення камер-реєстраторів здійснюється передусім на прохання водіїв електротранспорту.

"Камера-реєстратор фіксує не лише дорогу, а й дії та поведінку водія, його спілкування з пасажирами та дотримання правил технічної експлуатації транспортного засобу", – додав Іван Бондар.


Камеры, которые устанавливают в львовских трамваях и троллейбусах, будут фиксировать события на дороге, поведение и действия водителя, а также его манеру общения с пассажирами. Об этом рассказал представитель "Львовэлектротранса" Иван Бондарь, информирует "Твой город". 

ЛКП "Львовэлектротранс" планирует установить камеры-регистраторы в кабинах водителей во всех трамваях и троллейбусах города.

"По состоянию на сегодня приобретено пять камер, стоимость которых колеблется от 2300 до 3500 грн. Три камеры уже установлены на трех трамваях, еще две будут установлены на двух троллейбусах в ближайшие день-два", - отметил Иван Бондарь.

По его словам, камеры имеют различную модификацию и технические параметры, и после короткого тестового периода будет определено, какие из них наиболее соответствуют требованиям предприятия. После этого "Львовэлектротранс" объявит тендер на закупку камер для всего подвижного состава.

Отмечается, что установка камер-регистраторов осуществляется прежде всего по просьбе водителей электротранспорта.

"Камера-регистратор фиксирует не только дорогу, но и действия и поведение водителя, его общения с пассажирами и соблюдения правил технической эксплуатации транспортного средства", - добавил Иван Бондарь.

comments powered by Disqus