STATUS QUO

На переїздах Львівської залізниці трапилося 10 ДТП

За п’ять місяців 2018 року порушники правил дорожнього руху спричинили 10 ДТП на переїздах Львівської залізниці. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Протягом січня-травня 2018 року на залізничних переїздах регіональної філії "Львівська залізниця" трапилося 10 дорожньо-транспортних подій (ДТП), що на три випадки перевищує прикру статистику аналогічного періоду минулого року. За п’ять місяців 2018 року внаслідок ДТП на переїздах постраждало дві особи, тоді як минулоріч було травмовано одну особу.

Залізничники наголошують, що всі випадки ДТП на переїздах стаються із вини водіїв автотранспортних засобів, які порушують правила дорожнього руху, зокрема в частині проїзду через залізничні переїзди, послаблюючи увагу перед наближенням до переїздів, нехтуючи звуковими та світловими попередженнями світлофорів і сигналізації, об’їжджають закриті шлагбауми і навіть в’їжджають у бік поїздів, що рухаються через переїзди. Наприклад, упродовж 5 місяців цього року було зафіксовано 2 таких випадки.

Окрім того, внаслідок ДТП автотранспортні засоби часто пошкоджують елементи та пристрої інфраструктури, завдаючи залізниці значних збитків. Такий випадок трапився 13 червня цього року Івано-Франківщині, на переїзді 79 км перегону Микуличин–Ворохта. Того вечора близько 20:35 водій скутера не впорався з керуванням, в’їхав у шлагбаум, що перебував в опущеному положенні, та збив його. Власне та обставина, що на шляху неуважного водія опинилася поперечина шлагбаума, врятувала чоловіка від серйозних травм, а, можливо, й смерті, адже в той момент до переїзду наближався приміський поїзд сполученням Рахів–Коломия. Тож у підсумку порушник відбувся легким переляком, тому відмовився від допомоги медиків.


За пять месяцев 2018 нарушители правил дорожного движения вызвали 10 ДТП на переездах Львовской железной дороги. Об этом сообщает пресс-служба Львовской железной дороги.

В течение января-мая 2018 на железнодорожных переездах регионального филиала "Львовская железная дорога" случилось 10 дорожно-транспортных происшествий (ДТП), что на три случая превышает досадную статистику аналогичного периода прошлого года. За пять месяцев 2018 в результате ДТП на переездах пострадали два человека, тогда как в прошлом было травмирован один человек.

Железнодорожники отмечают, что все случаи ДТП на переездах происходят по вине водителей автотранспортных средств, нарушающих правила дорожного движения, в частности в части проезда через железнодорожные переезды, ослабляя внимание перед приближением к переездам, пренебрегая звуковыми и световыми предупреждениями светофоров и сигнализации, объезжают закрытые шлагбаумы и даже въезжают в сторону поездов, движущихся через переезды. Например, на протяжении 5 месяцев этого года было зафиксировано 2 таких случая.

Кроме того, в результате ДТП автотранспортные средства часто повреждают элементы и устройства инфраструктуры, нанося железной дороги значительные убытки. Такой случай произошел 13 июня этого года Ивано-Франковщине, на переезде 79 км перегона Микуличин-Ворохта. В тот вечер около 20:35 водитель скутера не справился с управлением, въехал в шлагбаум, который находился в опущенном положении, и сбил его. Собственно то обстоятельство, что на пути невнимательного водителя оказалась перекладина шлагбаума, спасла мужа от серьезных травм, а, возможно, и смерти, ведь в тот момент переезда приближался пригородный поезд сообщением Рахов-Коломыя. Поэтому в итоге нарушитель отделался легким испугом, поэтому отказался от помощи медиков.

comments powered by Disqus