STATUS QUO

На Львівщині облаштували понад 120 локацій для відпочинку

На Львівщині вже є 122 позначки на інтерактивній карті пікнік-локацій Львівської області. Позначки містять коротку описову інформацію про кожен із рекреаційних майданчиків, фотографії і географічні координати. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 

За словами начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталії Табаки, ці пікнік-локації облаштовані відповідною інфраструктурою для безпечного проведення часу з друзями та родиною. Вони розміщені на території лісових господарств, вздовж основних доріг.

Так, рекреаційні майданчики, відзначені на інтерактивній карті, обладнані навісами, столами, альтанками, смітниками, місцем для розведення вогнища та розташування наметів тощо.

Наталія Табака закликала мешканців області залишати місця відпочинку після себе чистими.

"Ми закликаємо до відпочинку, зокрема розведення вогнищ, виключно в тих місцях, де для цього є відповідне обладнання та облаштована територія. У зв’язку із небезпекою підпалів, сухостою закликаємо особливо бути пильними туристів та відпочивальників. У випадку, якщо ви бачите недобросовісну поведінку інших осіб, просимо звертатися за телефоном "112" аби наш відпочинок був безпечним і комфортним, а також залишати після себе територію безпечною для відпочинку інших", - наголосила вона.


На Львовщине уже есть 122 отметки на интерактивной карте пикник-локаций Львовской области. Отметки содержат краткую описательную информацию о каждом из рекреационных площадок, фотографии и географические координаты. Об этом сообщает пресс-служба Львовской ОГА. 

По словам начальника управления туризма и курортов Львовской ОГА Натальи Табаки, эти пикник-локации оснащены соответствующей инфраструктурой для безопасного времяпровождения с друзьями и семьей. Они размещены на территории лесных хозяйств, вдоль основных дорог.

Так, рекреационные площадки, отмечены на интерактивной карте, оборудованы навесами, столами, беседками, свалками, местом для разведения костра и расположения палаток и тому подобное.

Наталья Табака призвала жителей области покидать места отдыха после себя чистыми.

"Мы призываем к отдыху, в частности разведение костров, только в тех местах, где для этого есть соответствующее оборудование и обустроена территория. В связи с опасностью поджогов, сухостоя призываем особенно быть бдительными туристов и отдыхающих. В случае, если вы видите недобросовестном поведении других лиц, просим обращаться по телефону "112" чтобы наш отдых был безопасным и комфортным, а также оставлять после себя территорию безопасной для отдыха других", - подчеркнула она.

comments powered by Disqus