STATUS QUO

На Львівщині брат побив брата до розриву селезінки

У Самборі під час побутового конфлікту чоловік заподіяв рідному братові важки травми. За вчинене йому загрожує до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Самбірський відділ поліції 13 квітня надійшла інформація з районної лікарні про те, що до них за допомогою звернувся 54-річний місцевий мешканець. Медики діагностували у чоловіка тупу травму живота, розрив селезінки, перелом ребра та травму ока.

Правоохоронці попередньо встановили, що тілесні ушкодження потерпілому заподіяв його рідний брат, 45-річний житель райцентру. За словами зловмисника, вранці він зайшов до літньої кухні, де той знаходився, і попросив допомогти по господарству. Між ними виник побутовий конфлікт, під час якого молодший брат побив старшого. Як з’ясувалося, аналогічний випадок стався також 8 квітня. Тоді сварка родичів теж завершилася побиттям потерпілого.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Скоєння цього злочину карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років. Наразі встановлюються обставини події, проводиться досудове розслідування.


В Самборе во время бытового конфликта мужчина нанес родному брату тяжелые травмы. За совершенное ему грозит до восьми лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Самборский отдел полиции 13 апреля поступила информация из районной больницы о том, что к ним за помощью обратился 54-летний местный житель. Медики диагностировали у мужчины тупую травму живота, разрыв селезенки, перелом ребра и травму глаза.

Правоохранители предварительно установили, что телесные повреждения потерпевшему причинил его родной брат, 45-летний житель райцентра. По словам злоумышленника, утром он зашел в летнюю кухню, где он находился, и попросил помочь по хозяйству. Между ними возник бытовой конфликт, в ходе которого младший брат избил старшего. Как выяснилось, аналогичный случай произошел также 8 апреля. Тогда ссора родственников тоже завершилась избиением потерпевшего.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение). Совершение этого преступления наказывается лишением свободы на срок от пяти до восьми лет. Устанавливаются обстоятельства происшествия, проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus