STATUS QUO

У Стрию поліцейські врятували самогубцю

У Стрию поліцейські врятували чоловіка, який намагався скоїти самогубство. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Стрийський відділ поліції  надійшло повідомлення про те, що у місті Стрий неподалік залізничного вокзалу на колії лежить чоловік, котрий намагається вчинити самогубство - невдовзі на станцію мав прибути потяг, що створювало реальну загрозу його життю.

Незважаючи на спротив, поліцейські забрали чоловіка з колії, поговорили з ним, переконали не вчиняти фатальної помилки та доставили у місцеву лікарню.

За словами начальника сектору патрульної поліції Стрийського відділу поліції майора поліції Ігоря Русина, 48-річний місцевий мешканець твердив, що життя для нього втратило сенс, що він нікому не потрібен, не має ні житла, ні сім’ї і самогубство для нього – найкращий вихід з ситуації.

"Звичайно, можна було обмежитися формальністю, склавши протокол про адміністративне правопорушення. Однак, людина була явно у неадекватному стані. Усвідомлюючи, що словами тут не зарадиш і згодом він знову може вдатися до спроби суїциду, правоохоронці доставили чоловіка у медичний заклад. Лікарі нададуть йому необхідну допомогу і, сподіваюся, виведуть з депресивного стану".

Начальник сектору патрульної поліції Стрийського ВП Ігор Русин.


В Стрые полицейские спасли мужчину, который пытался совершить самоубийство. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Стрыйский отдел полиции поступило сообщение о том, что в городе Стрый возле железнодорожного вокзала на путях лежит человек, который пытается совершить самоубийство - вскоре на станцию ​​должен был прибыть поезд, что создавало реальную угрозу его жизни.

Несмотря на сопротивление, полицейские забрали мужчину из колеи, поговорили с ним, убедили не совершать роковой ошибки и доставили в местную больницу.

По словам начальника сектора патрульной полиции Стрыйского отдела полиции майора полиции Игоря Русина, 48-летний местный житель утверждал, что жизнь для него потеряла смысл, что он никому не нужен, не имеет ни жилья, ни семьи и самоубийство для него - лучший выход из ситуации.

"Конечно, можно было ограничиться формальностью, составив протокол об административном правонарушении. Однако, человек был явно в неадекватном состоянии. Осознавая, что словами здесь не поможешь и впоследствии он снова может прибегнуть к попытке суицида, правоохранители доставили мужчину в медицинское учреждение. Врачи предоставят ему необходимую помощь и, надеюсь, выведут из депрессивного состояния".

Начальник сектора патрульной полиции Стрыйского ОП Игорь Русин

comments powered by Disqus