STATUS QUO

У Городоцькому відділенні поліції новий керівник

Очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа сьогодні, 14 вересня,  представив особовому складу начальника Городоцького відділення поліції старшого лейтенанта поліції Андрія Богуша.  Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

"Андрій Васильович був начальником Управління патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, що на сході України, де він, як керівник, чудово виконав покладені на нього завдання – фактично з нуля організував роботу і вивів патрульну службу на достойний рівень. Вважаю, що для цього потрібно мати вміння, хист і бажання. І я сподіваюся, що він так само віднесеться до служби тут у підрозділі. Бажаю вам успіхів".

Керівник поліції Львівщини Валерій Середа

Попередній керівник Городоцького відділення поліції підполковник поліції Віталій Фецинець звільнився з органів поліції у зв’язку з виходом на пенсію.

Довідка SQ: Cтарший лейтенант поліції Андрій Богуш, 1987 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища. Попередня посада – заступник начальника Управління - начальник відділу чергової служби Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції. В органах внутрішніх справ з 2015 року.


Глава полиции Львовщины генерал полиции третьего ранга Валерий Середа сегодня, 14 сентября, представил личному составу начальника Городокского отделения полиции старшего лейтенанта полиции Андрея Богуша. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

"Андрей Васильевич был начальником Управления патрульной полиции в городах Северодонецк, Лисичанск и Рубежное, на востоке Украины, где он, как руководитель, прекрасно выполнил возложенные на него задачи - фактически с нуля организовал работу и вывел патрульную службу на достойный уровень. Считаю, что для этого нужно обладать умением, способностями и желанием. И я надеюсь, что он так же отнесется к службе здесь в подразделении. Желаю вам успехов".

Руководитель полиции Львовщины Валерий Середа

Предыдущий руководитель Городокского отделения полиции подполковник полиции Виталий Фецинец уволился из органов полиции в связи с выходом на пенсию.

Справка SQ: Старший лейтенант полиции Андрей Богуш, 1987 года рождения, уроженец Львовщины, образование высшее. Предыдущая должность - заместитель начальника Управления - начальник отдела дежурной службы Управления патрульной полиции во Львовской области Департамента патрульной полиции. В органах внутренних дел с 2015 года.

comments powered by Disqus