STATUS QUO

На Львівщині почнуть будувати нову транспортну розв'язку (схема)

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на будівництво з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава – Руська на аналогічну дорогу М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль - Чоп. Про це повідомляє "Твоє місто". 

Згідно з тендерною документацією, на дорозі спершу прокладуть кабельні мережі, укріпити укоси травою та бетоном, прокласти нове дорожнє покриття, влаштувати бортові камені та огорожу. Після завершення основних робіт, на дорозі встановлять знаки та електроосвітлення, а також нанесуть відповідну розмітку.

У тендері, який завершився 30 серпня, взяли участь дві компанії: ТзОВ "Онур Конструкціон", яке запропонувало побудувати дорогу за 27,5 млн гривень при початковій вартості – майже 28,4, та ТОВ "Автомагістраль-Південь" із пропозицією у трохи більше 28 млн гривень. У результаті аукціону, про намір укласти договір про початок робіт повідомили ТзОВ "Онур Конструкціон".

Проектну документацію розробила компанія ТОВ "Сінк плюс". Загальна довжина відремонтованої ділянки становитиме 450 м. Завершити роботи мають до 20 грудня цього року.

f3e7f30b082e7ea2fe02f031c6df059f.jpg


Служба автомобильных дорог в Львовской области объявила тендер на строительство съезда с автомобильной дороги государственного значения М-09 Тернополь - Львов - Рава - Русская на аналогичную дорогу М-06 Киев - Чоп для левоповоротного движения по направлению Тернополь - Чоп. Об этом сообщает "Твой город". 

Согласно тендерной документации, на дороге сначала проложат кабельные сети, укрепить откосы травой и бетоном, проложить новое дорожное покрытие, устроить бортовые камни и ограждение. После завершения основных работ на дороге установят знаки и электроосвещение, а также нанесут соответствующую разметку.

В тендере, который завершился 30 августа, приняли участие две компании: ООО "Онур Конструкцион", которое предложило построить дорогу за 27500000 гривен при начальной стоимости - почти 28,4, и ООО "Автомагистраль-Юг" с предложением в чуть более 28 млн гривен. В результате аукциона, о намерении заключить договор о начале работ сообщили ООО "Онур Конструкцион".

Проектную документацию разработала компания ООО "Синк плюс". Общая длина отремонтированного участка составит 450 м. Завершить работы должны до 20 декабря этого года.

comments powered by Disqus