STATUS QUO

У Львові очистили від сміття перевантажувальну станцію

На вулиці Північній очистили від сміття перевантажувальну станцію. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Станом на 13 вересня перевантажувальну станцію на вул. Північній очистили від сміття. Зараз там тривають роботи з очищення площадки.

"Машини з міста привозять сміття на вул. Північну, тут його перевантажують у великі фури і вивозять за межі Львова й області. Станом на сьогодні на  перевантажувальній станції є приблизно 12-15 тонн сміття. Зараз працівники на вул. Північній підчищають сміття, очищують площадку, де були відходи. Також на територію станції привезли щебінь, щоб закрити проблемні місця. Отже, обіцяне сміття вивезено, а роботи з очищення площадки ведуться", – зазначив начальник відділу обліку та контролю за вивезенням відходів департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради Зіновій Гладун.


На улице Северной очистили от мусора перегрузочную станцию. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По состоянию на 13 сентября перегрузочную станцию ​​на ул. Северной очистили от мусора. Сейчас там ведутся работы по очистке площадки.

"Машины из города привозят мусор на ул. Северную, здесь его перегружают в большие фуры и вывозят за пределы Львова и области. По состоянию на сегодня на перегрузочной станции приблизительно 12-15 тонн мусора. Сейчас работники на ул. Северной подчищают мусор, очищают площадку, где были отходы. Также на территорию станции привезли щебень, чтобы закрыть проблемные места. Итак, обещанное мусора вывезено, а работы по очистке площадки ведутся", - отметил начальник отдела учета и контроля за вывозом отходов департамента по вопросам обращения с ви ходами Львовского городского совета Зиновий Гладун.

comments powered by Disqus