STATUS QUO

На Львівській залізниці невідомі розфарбували 36 вагонів

Упродовж 8 місяців 2017 року на Львівській залізниці було зафіксовано 14 випадків несанкціонованого розфарбування поїздів, у яких постраждало 36 вагонів, що завдало збитків на суму приблизно 60 тис. грн. Залізниця погрожує призупинити рух приміських поїздів у темну пору доби, повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Особливо почастішали такі випадки впродовж останнього літнього місяця, зазначають у прес-службі. Лише за тиждень третьої декади серпня було зафіксовано три випадки "художнього" вандалізму, у яких постраждало 14 вагонів електропоїздів та 2 вагони дизель-поїзда.

"Географія станцій, на яких переважно у нічний час найчастіше відбуваються дикі розваги зловмисників, залізничникам відома: це Стрий (2 випадки –11 вагонів), Сокаль (4 випадки – 10 вагонів), Ходорів (2 випадки – 8 вагонів). Аби убезпечити приміський рухомий склад від подальших вандальних вчинків із боку сторонніх осіб, залізниця залишає за собою право призупиняти рух приміських поїздів у темну пору доби на проблемних напрямках. А також закликає пасажирів суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті, особистим прикладом демонструвати високу культуру поведінки, а також сподівається на активну та принципову позицію громадськості в питаннях забезпечення правопорядку на об’єктах інфраструктури", - зазначають у прес-службі.


За 8 месяцев 2017 года на Львовской железной дороге было зафиксировано 14 случаев несанкционированной раскраски поездов, в которых пострадали 36 вагонов, что нанесло ущерб на сумму около 60 тыс. грн. Железная дорога угрожает приостановить движение пригородных поездов в темное время суток, сообщает пресс-служба Львовской железной дороги.

Особенно участились такие случаи в течение последнего летнего месяца, отмечают в пресс-службе. Только за неделю третьей декады августа было зафиксировано три случая "художественного" вандализма, в которых пострадали 14 вагонов электропоездов и 2 вагона дизель-поезда.

"География станций, на которых преимущественно в ночное время чаще всего происходят дикие развлечения злоумышленников, железнодорожникам известна: это Стрый (2 случая - 11 вагонов), Сокаль (4 случая - 10 вагонов), Ходоров (2 случая - 8 вагонов). Чтобы обезопасить пригородный подвижной состав от дальнейших вандальных поступков со стороны посторонних лиц, железная дорога оставляет за собой право приостанавливать движение пригородных поездов в темное время суток на проблемных направлениях. А также призывает пассажиров строго соблюдать правила безопасности на железнодорожном транспорте, личным примером демонрегистрировать высокую культуру поведения, а также надеется на активную и принципиальную позицию общественности в вопросах обеспечения правопорядка на объектах инфраструктуры ", - отмечают в пресс-службе.

comments powered by Disqus