STATUS QUO

На Львівщині судитимуть атовця, який вбив фельдшера на Яворівському полігоні

Атовець, який вбив жінку-фельдшера на Яворівському полігоні під час бойового злагодження, постане перед судом. Розслідування жорстокого вбивства добігло кінця. Про це повідомив на свої сторінці у Facebook військовий прокурор сил АТО Олег Сенюк.

Нагадаємо, трагедія сталася 18 квітня 2017 року.

"Ми встановили (і це ж доведемо в суді), що 18 квітня 2017 року близько 02.00 на території одного з військових містечок Яворівщини головний сержант мінометної батареї механізованого батальйону військової частини під час словесного конфлікту завдав ножові поранення в область грудей та шиї фельдшеру медичної служби цієї ж військової частини. Від отриманих тілесних ушкоджень 31-річна жінка померла на місці. Після цього задля приховання злочину, сержант скинув тіло жертви в яму для відходів, а сам намагався скритися. Але зрештою таки повідомив про скоєне", - розповів прокурор.

За його словами, підозрюваний і його жертва – обидва учасники АТО. Проходили військову службу по контракту в одній із в/ч Одещини, котра на весні проходила бойове злагодження на Яворівському полігоні.

Обвинувальний акт у цьому кримінальному провадженні 12 вересня військові прокурори скерували до Яворівського районного суду Львівської області для розгляду по суті. 27-річному військовослужбовцю загрожує до 15 років позбавлення волі.


Атовец, который убил женщину-фельдшера на Яворовском полигоне во время боевого слаживания, предстанет перед судом. Расследование жестокого убийства подошло к концу. Об этом сообщил на своей странице в Facebook военный прокурор сил АТО Олег Сенюк.

Напомним, трагедия произошла 18 апреля 2017 года.

"Мы установили (и это же докажем в суде), что 18 апреля 2017 года около 02.00 на территории одного из военных городков Яворовщины главный сержант минометной батареи мотострелкового батальона воинской части во время словесного конфликта нанес ножевые ранения в область груди и шеи фельдшеру медицинской службы этой же воинской части. От полученных телесных повреждений 31-летняя женщина скончалась на месте. После этого для сокрытия преступления, сержант сбросил тело жертвы в яму для отходов, а сам пытался скрыться. Но в конце концов таки сообщил о содеянном", - рассказал прокурор.

По его словам, подозреваемый и его жертва - оба участника АТО, проходили военную службу по контракту в одной из в/ч Одесской области, которая весной проходила боевое слаживание на Яворовском полигоне.

Обвинительный акт в этом уголовном производстве 12 сентября военные прокуроры направили в Яворовский районный суд Львовской области для рассмотрения по существу. 27-летнему военнослужащему грозит до 15 лет лишения свободы.

comments powered by Disqus