STATUS QUO

Школяр зі Стрия "замінував" вокзал у Львові

Львівські поліцейські викрили стрийського школяра, який повідомив про "замінувавання" залізничного вокзалу у Львові. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, 9 березня близько 17.45 у Залізничний відділ поліції зателефонував анонім, який повідомив, що головний залізничний вокзал у Львові заміновано. На місці події працювали слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінолог та представники інших служб. Жодних вибухонебезпечних чи підозрілих предметів виявлено не було. На час обстеження вокзалу та прилеглої територій з будівлі евакуювали близько 300 людей.

Правоохоронці встановили, що телефонував до поліції та надав неправдиву інформацію про "мінування" 15-річний житель міста Стрий. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років. Досудове розслідування триває.


Львовские полицейские разоблачили стрыйского школьника, который сообщил о "заминировании" железнодорожного вокзала во Львове. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Напомним, 9 марта около 17.45 в Железнодорожный отдел полиции позвонил аноним, который сообщил, что главный железнодорожный вокзал во Львове заминирован. На месте происшествия работали следственно-оперативная группа, взрывотехники, кинолог и представители других служб. Никаких взрывоопасных или подозрительных предметов обнаружено не было. На время обследования вокзала и прилегающей территории из здания эвакуировали около 300 человек.

Правоохранители установили, что звонил в полицию и предоставил ложную информацию о "минировании" 15-летний житель города Стрый. По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.259 Уголовного кодекса Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан, уничтожения или повреждения объектов собственности). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от двух до шести лет. Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus